Kış lastiği alan,düşünen vs

mehmetcelikmut

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yaz tatilinde gelirsem, bu iş yaza kadar çözülmezse belki görüşürüz. Size özel yazılabiliyor mu, bilemiyorum, formdaki bütün arkadaşları da rahatsız ediyorum.

A1can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
19 jant edc panoramik aracıma kış lastiği olarak yeni 4 adet 17'' jant dahil kış lastiği n önerirsiniz düşündüğüm şey mantıklımı, deneyen varmı

KEREMITO

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben geçen sene 2016 Kasım ayında 4 adet 225*45*R19 Petlas lastik aldım. Kocaeli Kartepe' ye yoğun karda çok rahat çıktım. Buzlu yolda bile yola oldukça iyi tutunuyor. Herkese tavsiye ederim. Sonradan keşke 4 adet 17" jant ile birlikte 17" kar lastiği alsaydım diye düşündüm. Keza, kışın yanak genişliği sürüş konforu açısından daha iyi seçimdir.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben geçen sene 2016 Kasım ayında 4 adet 225*45*R19 Petlas lastik aldım. Kocaeli Kartepe' ye yoğun karda çok rahat çıktım. Buzlu yolda bile yola oldukça iyi tutunuyor. Herkese tavsiye ederim. Sonradan keşke 4 adet 17" jant ile birlikte 17" kar lastiği alsaydım diye düşündüm. Keza, kışın yanak genişliği sürüş konforu açısından daha iyi seçimdir.

Petlastan ben de memnunum istanbulda.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

iMessage : tanseler@me.com

sonercan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2017 model 3 günlük icon kadjarıma 4 tane19 inç petlas kış lastiği taktırdım gayet memnunum, konfor konusunda da çok iyi..