kış lastikleri hak.

1safari

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar resim yuklemekte cok zorlandim. Yazdıklarım tekrar tekrar gelirse şimdiden özür dilerim. Bu gün kış lasltiklerimi 195.65 r15 jant ile taktım. Konforu mükemmel şekilde arttı. Tabiki virajlarda daha sakin olmak gerekecek.

cenk173

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim hayırlı olsun çok güzel olmuş bu jantları nereden aldınız bilgi verirseniz çok sevinirim

cenk173

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayrıca lastik basınç sensörünü nasıl hallettiniz

1safari

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar arkadaşlarım. keyifli sürüşler dilerim. jantlarımı n11 den antlas mağazasından yerli üretim olarak aldım . fluens jantı olarak ta adlandırılıyor. Sensörler de aracımda tanımlanmamıştı. lastik tanıma devam ediyor yazıyordu hala aynı yazı var. artık tekrar yaz lastik ve jantlarını takıtığımda ve servis bakımında tanımlatacağım. sensörde almak başka bir çözüm tabiki.

1safari

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar arkadaşlarım.. Bu gün ekranda anahtar ve lastik basınç hata sembolü göründü. Bu sembol önceki arabamda tek görünüyordu megan 4 de anahtar işareti ile mi görünür, yoksa denk geldi de başka bir problemi bana anlatmaya mı çalışıyor. Tecrübe etmiş iseniz paylaşımlarınızı ve yorumlarınızı bekliyorum. Tüm arkadaşlarıma keyifli sürüşler dilerim.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar arkadaşlarım.. Bu gün ekranda anahtar ve lastik basınç hata sembolü göründü. Bu sembol önceki arabamda tek görünüyordu megan 4 de anahtar işareti ile mi görünür, yoksa denk geldi de başka bir problemi bana anlatmaya mı çalışıyor. Tecrübe etmiş iseniz paylaşımlarınızı ve yorumlarınızı bekliyorum. Tüm arkadaşlarıma keyifli sürüşler dilerim.

Benim capturda basinc kaybi ile alakali sorun oldugunda sirasiyla ekranda STOP kirmizi yanar ve arkasindan lastik patladi diye yazi cikardi. Birde sari renkli lastik isaretinin yaninda unlem olurdu. Megan kadarinini bilemiyorum ama benim kadran icindeki ekranda boyleydi. Ariza yazisini ileri geri menu tuslari ile silebiliyordum yol bilgisayarindan ama stop yazisi lastik basinclari olmasi gereken degerlere gelene ve onaylayana kadar ekranda sabit kaliyordu.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tamer

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hava sıcaklığı farkından kaynaklı basınç değişiminde uyarı aldım bir kaç kez ancak anahtar hiç yanmadı. Tabi yinede lastikle alakalı değil diyecek kadar bilgim yok, servise gitmeden öncelikle telefonla danışmanı tavsiye ederim..

id0826

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçen hafta 205 55 r16 sava aldım 185 tl.ye yağmurda 2-3 ℃ de virajlı dağ yolunda gayet iyiydi ertesi gün uzun yolda 130 140 km hızda bile ses yapmadı düşünenlere tavsiye ederim.

MeganEE [emoji3]

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçen hafta 205 55 r16 sava aldım 185 tl.ye yağmurda 2-3 ℃ de virajlı dağ yolunda gayet iyiydi ertesi gün uzun yolda 130 140 km hızda bile ses yapmadı düşünenlere tavsiye ederim.

MeganEE [emoji3]

Kis lastikleri daha yumusak hamurlarda oldugundan daha dogrusu daha dusuk sicaklarda yumusama yapisi oldugundan ses yapmamasi normal fakat 130-140 km suratlar cok saglikli degil kis lastikleri icin. Size diyorum ama bende bu hizlara ciktim zaman zaman ;)

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi