Kısa Farlara Led Tavsiye Edermisiniz

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Burada fahiş fiyatlara satılıyor ledler, iç aydınlatma, geri vites ve kısa/uzun farlarların tamamını aliexpressten sipariş verdim total 100 tl civarı. Ben 10 ad W5W ledi 12 tl ye aldım burada adam çiftini 10 tl ye satıyor aynı malzeme.

Aynen öyle fiyatlar yuksek burada. Ayrica bilgi olsun plaka, bagaj iç aydinlatma ve arac iç aydinlatma ampulleri ayni birbirine uyuyor.

“Hızlı yanıt alabilmek için alıntı yaparak cevaplayın”

İnstagram: @flu_e_nce
Twitter : @tanseler
İmessage : tanseler@me.com

muhsin_cepelli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen öyle fiyatlar yuksek burada. Ayrica bilgi olsun plaka, bagaj iç aydinlatma ve arac iç aydinlatma ampulleri ayni birbirine uyuyor.

“Hızlı yanıt alabilmek için alıntı yaparak cevaplayın”

İnstagram: @flu_e_nce
Twitter : @tanseler
İmessage : tanseler@me.com

Dolar arttı totalde 15-20 lira oynayacak ama 4 gün sonra aliexpresste yıldönümü indirimi varmış o zamana kadar dolar da düşerse 30-40kar ederim. 8 adet t10 , sisler için bi çift h16(jp), kısalara da 8000 lm 6500k hlxg sipariş veriyorum

blackdiamond

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dolar arttı totalde 15-20 lira oynayacak ama 4 gün sonra aliexpresste yıldönümü indirimi varmış o zamana kadar dolar da düşerse 30-40kar ederim. 8 adet t10 , sisler için bi çift h16(jp), kısalara da 8000 lm 6500k hlxg sipariş veriyorum

Hocam bu çinliler çok çakal oldu :) indirimden önce bindirim yapıyorlar sonra fiyatı geri çekip ooo indirim yaptık diyorlar :)) alacağınız ürünlerin fiyatlarına göz gezdirin indirim zamanı daha rahat karşılaştırma yapabilirsiniz

M.Necati

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kısa farlar için kaliteli alıp kullanırsanız tavsiye ederim diğer türlü bi performans alamazsınız ben aliexpresten getirttim ama yeterince verim alamadım uzun farlara taktim cok memnunum kısa farlar için lümeni yüksek olanlardan tercih etmelisiniz...

muhsin_cepelli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kısa farlar için kaliteli alıp kullanırsanız tavsiye ederim diğer türlü bi performans alamazsınız ben aliexpresten getirttim ama yeterince verim alamadım uzun farlara taktim cok memnunum kısa farlar için lümeni yüksek olanlardan tercih etmelisiniz...

Siparişim geldi hlxg marka 8000 lümen lamba başı diyor. Daha taktiramadim parklara ve sislere de h16 led siparişi vermiştim onlar gelsinde far yuvasından çıkınca hepsi takılsın diye bekliyorum.

Taner.r

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Siparişim geldi hlxg marka 8000 lümen lamba başı diyor. Daha taktiramadim parklara ve sislere de h16 led siparişi vermiştim onlar gelsinde far yuvasından çıkınca hepsi takılsın diye bekliyorum.
İncelemenizi bekliyoruz :)

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçenlerde bende kısa ve uzun olmak üzere led aldım. Kısaları kendim taktım ( farı sökmek gerekti bunun için ) klipsi zor oturttum. Otoban aydınlatmasının olduğu ortamlarda çok muazzam değil fakat önceki led tecrübeme göre şöyle bir arti oldu; mesela önümü aydınlatıyor ve şeritler net bir şekilde belli oluyor fakat aydınlatmayı otoban ışıkları sağlıyor. Yani bir önce kullandığım lede göre gücü daha yüksek. Uzunları malesef takamadım. Yer çok kısıtlı ve içeride hareket alanı yok. Benim eski ledlerin arkasi daha ufak. O yuzden onları taktim tekrar. Uzunlarla ilgili sorun yoktu zaten gerektigi gibi cakiyordu. Almisken ikisi de takim olsun dedim ama yedek kalir digerleri. Ledlerin cifti 150,00 tl ye aldım ben. Fiyata göre performans makul acikcasi. Yaz donemi kullanir muhtemelen kisin yine halojene dönerim sanırım.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

iMessage : tanseler@me.com
Instagram :mad:flu_e_nce

muhsin_cepelli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçenlerde bende kısa ve uzun olmak üzere led aldım. Kısaları kendim taktım ( farı sökmek gerekti bunun için ) klipsi zor oturttum. Otoban aydınlatmasının olduğu ortamlarda çok muazzam değil fakat önceki led tecrübeme göre şöyle bir arti oldu; mesela önümü aydınlatıyor ve şeritler net bir şekilde belli oluyor fakat aydınlatmayı otoban ışıkları sağlıyor. Yani bir önce kullandığım lede göre gücü daha yüksek. Uzunları malesef takamadım. Yer çok kısıtlı ve içeride hareket alanı yok. Benim eski ledlerin arkasi daha ufak. O yuzden onları taktim tekrar. Uzunlarla ilgili sorun yoktu zaten gerektigi gibi cakiyordu. Almisken ikisi de takim olsun dedim ama yedek kalir digerleri. Ledlerin cifti 150,00 tl ye aldım ben. Fiyata göre performans makul acikcasi. Yaz donemi kullanir muhtemelen kisin yine halojene dönerim sanırım.

Parklarda ne kullanıyorsunuz beyaz olarak ledler çok çabuk patlıyor diyorlar malum yeri de sıkıntı sürekli değişecek bişey değil

blackdiamond

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aliexpressten verdiğim siparişlerim geldi, h7 slim led almıştım bakalım aydınlatması nasıl..
16RMWA.jpg

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Parklarda ne kullanıyorsunuz beyaz olarak ledler çok çabuk patlıyor diyorlar malum yeri de sıkıntı sürekli değişecek bişey değil

Benim parklarda turuncu ampul vardı muayene için sökmüştüm. Sonrasinda tekrar taktığımda biri patlak çıktı. Ledleri aldığım yerden photon park ledi verdiler onu taktım. Daha yeni taktım uzun sureli kullanmadim bunlari fakat photon uzun suredir plakalikta ve iç aydinlatmada kullaniyorum yaklasik bir yildir ve benimparklar gece gündüz surekli acik olur sadece plakaliktan bir tanesi patlamisti. Daha önce parklara led almistim onlar çabuk patladi yine bi tanesi ama photon degildi onun markasi.