Kısa Farlara Led Tavsiye Edermisiniz

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aliexpressten verdiğim siparişlerim geldi, h7 slim led almıştım bakalım aydınlatması nasıl..
16RMWA.jpg

Ben ledgarage den almistim ledleri kısa ve uzun benim aldigim urunlerin nano olanlari vardı daha kucuk ayni aydinlatma kapasitesinde. Hafta sonu belki o nano olanla degistiririm muhtemelen uzunlarin yuvasina oturur nano olanlar.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

iMessage : tanseler@me.com
Instagram :mad:flu_e_nce

muhsin_cepelli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İncelemenizi bekliyoruz :)

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Takınca link ve incelemelerimi paylaşacağım. Ben uzunlada nilkin marka taktırdım ve gayet rahat sığdı ve ankarada ki en iyi özel servis olan cotechgarage nilkin önerdi hem uzun ömürlü hemde fanı ve sığması fluence en iyi bu oluyor diye(kendileri satmıyor lamba aklınıza öyle gelmesin kendininkini övüyor gibi) uzunlara taktırdım sadece dediklerini ve memnunum ama kısa da güçsüz kalır gibi geldi ve bu hlxg aldım. Bakalım göreceğiz. İc aydınlatma ve parkalara çinden sipariş verdiklerimi takarım ama parklara dediginiz photon marka alacağım demek ki sağlam bişey teşekkürler bilgilendirme için

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Takınca link ve incelemelerimi paylaşacağım. Ben uzunlada nilkin marka taktırdım ve gayet rahat sığdı ve ankarada ki en iyi özel servis olan cotechgarage nilkin önerdi hem uzun ömürlü hemde fanı ve sığması fluence en iyi bu oluyor diye(kendileri satmıyor lamba aklınıza öyle gelmesin kendininkini övüyor gibi) uzunlara taktırdım sadece dediklerini ve memnunum ama kısa da güçsüz kalır gibi geldi ve bu hlxg aldım. Bakalım göreceğiz. İc aydınlatma ve parkalara çinden sipariş verdiklerimi takarım ama parklara dediginiz photon marka alacağım demek ki sağlam bişey teşekkürler bilgilendirme için

Evet ürün sağlam ama biraz pahalı malesef. 35-55 arası tekinin fiyatı değişiyor.

Taner.r

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arada yeni dikkat ettim ürünleriniz 77W.. Orjinallerimiz 55W diye biliyorum.
Kısa sürece mercekler kararacaktır diye düşünüyorum.

muhsin_cepelli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arada yeni dikkat ettim ürünleriniz 77W.. Orjinallerimiz 55W diye biliyorum.
Kısa sürece mercekler kararacaktır diye düşünüyorum.

Hocam benom aldığım ampül başına 36watt yazıyor. 77watt çok yüksek bi değer beni de korkutunuz :)

TRY 59.50 66%OFF | hlxg 2Pcs H4 LED H7 H11 H8 9006 HB4 H1 H3 HB3 COB S2 Auto Car Headlight 72W 8000LM High Low Beam Bulb Automobile Lamp 6500K 12V
https://s.click.aliexpress.com/e/NyGj6WURv

M.Necati

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aldıgınız ledlerin bisürü çeşid ivar arkası sığmama gibi bi durum söz konusu olmadı bende kısa ve uzunları kendim taktim arkasıda gayet oturdu ayrıca youtube de detaylı bi şekilde de videosu var anlatımlı ordan takip edebilirsiniz...

Taner.r

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam benom aldığım ampül başına 36watt yazıyor. 77watt çok yüksek bi değer beni de korkutunuz :)

TRY 59.50 66%OFF | hlxg 2Pcs H4 LED H7 H11 H8 9006 HB4 H1 H3 HB3 COB S2 Auto Car Headlight 72W 8000LM High Low Beam Bulb Automobile Lamp 6500K 12V

Bu değil mi aldığınız? İlk sayfada paylaştığınız;

https://www.aliexpress.com/item/hlx...&terminal_id=d5563c5c7c9b447d845373f440902205

90W diyor şimdi açıklamada..

muhsin_cepelli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu değil mi aldığınız? İlk sayfada paylaştığınız;

https://www.aliexpress.com/item/hlx...&terminal_id=d5563c5c7c9b447d845373f440902205

90W diyor şimdi açıklamada..

Onu alacaktım pahalı geldi ve lamba başı 6000 lümen di o ben lamba başı 8000 lümen olan aynı markanın başka ürününü aldım

TRY 59.43 66%OFF | hlxg 2Pcs H4 LED H7 H11 H8 9006 HB4 H1 H3 HB3 COB S2 Auto Car Headlight 72W 8000LM High Low Beam Bulb Automobile Lamp 6500K 12V

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kisalarda kullandığım ledler
28f803f6b463f2537243b2049992e39a.jpg

708d55caf817c09ffedb9344d5fd7aea.jpg

e2ce2895462354682e9b49cd5ff43e7d.jpg

Parklarda kullandığım photon ledler
6be32f4c4b87661974f4eedec4a517c2.jpg

b144e7ecfd473df8e0c0d63a5f73870e.jpg

Kisalar için 55w değer vermişti bir arkadaşımız bunda 36w yazıyor herhalde merceğe zarar vermem daha düşük sanırım.

Parklarda kullandığım photonların tanesi 55 lira fakat aydınlatma gücü muazzam. Gündüz ledleri ile beraber neredeyse kısalara gerek kalmıyor. Üzerinde 5 adet led var. Ben bunlari iç aydınlatmada da kullanıyordum fakat gece karanlığında açınca çok yüksek ışık vermesi sebebi ile göz alıyordu o yüzden iç aydınlatmaya yine sarı ampullerini taktım.

muhsin_cepelli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kisalar için 55w değer vermişti bir arkadaşımız bunda 36w yazıyor herhalde merceğe zarar vermem daha düşük sanırım.

Parklarda kullandığım photonların tanesi 55 lira fakat aydınlatma gücü muazzam. Gündüz ledleri ile beraber neredeyse kısalara gerek kalmıyor. Üzerinde 5 adet led var. Ben bunlari iç aydınlatmada da kullanıyordum fakat gece karanlığında açınca çok yüksek ışık vermesi sebebi ile göz alıyordu o yüzden iç aydınlatmaya yine sarı ampullerini taktım.

Instagram :mad:flu_e_nce[/QUOTE]

Photon marka gündüz ledi bulamadım sizinki gibi benim bulduklarım 20 tl diyorlar 2 adetine. Siz nerden aldınız acaba.

Ledler daha düşük watt çekiyor akü ömrünü uzatmak ve de dediginiz gibi sararmayı daha az yapar normal olarak led garage çok pahalı satıyor baktım ama uçuk geldi. Ama ufaklığı güzelmiş cidden. Bende aldığım hlxg yi yarın taktiracahim bi gündüz ledi aldım iyidir abi dedi bakalım. Ama sizin photondan bulmak isterim