Konfor, Güvenlik, Güç ve Ekonomi

Fethi

Fethi Beyazay,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınız hayırlı olsun Laguna candir. Çok şükür bende 4.5 senedir sürüyorum yeni nesil araçları ve fiyatları gördükçe daha da çok sevesim geliyor :)

swod80

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınız hayırlı olsun Laguna candir. Çok şükür bende 4.5 senedir sürüyorum yeni nesil araçları ve fiyatları gördükçe daha da çok sevesim geliyor :)
teşekkür ediyorum, haklısınız yeni nesil araçlar özellikle sıfır çok pahalı, 39bin TL'ye ben 2010 model laguna aldım bi arkadaşım 40bin TL'ye 1,2 fiesta aldı hemde en baz versiyonu ona göre hesap edin...

Fethi

Fethi Beyazay,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkür ediyorum, haklısınız yeni nesil araçlar özellikle sıfır çok pahalı, 39bin TL'ye ben 2010 model laguna aldım bi arkadaşım 40bin TL'ye 1,2 fiesta aldı hemde en baz versiyonu ona göre hesap edin...

Aynen öyle suan da Laguna özelliklerinde Latitude geçen gün baktım 99.800 Tl gördüm günden sonra benimde sevdam arttı. Hayirlisi olsun şimdiden Güle güle kullanın Lagunaci olarak aramıza hoş geldiniz :)

huseyinokur

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Buyrun pego 301 ikinci eli 49 500 Tl:kahve
detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...en-hatasiz-301-1.6-hdi-allure-178911089/detay

BaselTuning

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tarafsız bir yazı olmuş zevkle okudum teşekkürler. Söylediklerinizin tamamına da bahsettiğiniz 4 arabayıda iyi bildiğim için imzamı atarım, yalnız performans konusunda 1.5 dci laguna tsi passatın tadını vermez özellikle ara hızlanmalarda fakat konfor güvenlik anlamında aşağı kalmaz tabiki, ekonomi de zaten bariz farkı olur. Laguna 3 Latitude'dan da daha konforlu ve kaliteli bir araç bence..
İyi forumlar