Kontak kapalıyken teyp dinlemek

Skayn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kontak kapalıyken teybi açsam bile bir süre sonra kendiliğinden kapanıyor. Bunu önlemenin bir yolunu forumdan biri paylaşmıştı bulamadım. Bilen var mı ?

clio2017

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yontemi kontagi calistirmak :) saka bir yana teybi acik unutup evinize giderseniz sabah arabayi tekrar calistirabilin diye var bu sistem kapatmanin bir yontemi oldugunu sanmiyorum

Skayn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yontemi kontagi calistirmak :) saka bir yana teybi acik unutup evinize giderseniz sabah arabayi tekrar calistirabilin diye var bu sistem kapatmanin bir yontemi oldugunu sanmiyorum

Forumda daha önce okudum ama nerede okuduğumu unuttum. Kart arabadayken çıkarıp geri takmak gerekiyor. Durduğum yerde teyp dinlemek için benzin yakmak olmaz şimdi :D

amarulas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Akü koruması için böyle bişey koymuşlar arabayı güzel bi tepeye çekip çeşitli malt içecekler eşliğinde müzik dinlemeyi seven insanlar olduğumuz için baya baya araştırmıştım bu konuyu direk aküden enerji kesiyo komple tesisat değiştirmek gerekiyor ama bu seferde teyp hep açık kalıyor sanırım 20-25 dakikada bir açıyoruz teybi bizde napalım

orhang

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teybi aküyü korumak için kapatma yazılımıyla gönderiyorlar. Hatta benim kangoda kontak açık kalsın bi süre bütün elektriği kesiyor tekrar açtığımda akü koruma modu devrede yazıyor.

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence guzel bir ozellik olmasi daha iyi.insani uyariyor yeter kardesim evin yokmu senin arabada bu kadar vakit gecirdigin yeter evine dön diye.

chetaq

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kontak kapalıyken teybi açsam bile bir süre sonra kendiliğinden kapanıyor. Bunu önlemenin bir yolunu forumdan biri paylaşmıştı bulamadım. Bilen var mı ?

Kontak kapalıyken sistemi yirmi dakika boyunca kullanabilirsiniz.

Bir yirmi dakika daha kullanabilmek için açma kapama düğmesine tekrar basmak gerekiyor.

Kontak.jpg

Son düzenleme:

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kontak kapalıyken sistemi yirmi dakika boyunca kullanabilirsiniz.

Bir yirmi dakika daha kullanabilmek için açma kapama düğmesine tekrar basmak gerekiyor.

Kontak.jpg

Zaten sorun da arkadaslarin 20 dk da bir dugmeye basmaya üşenmesi.

ardayalamac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim arac 2dk sonra kapatiyor. 20dk dursa iyi. Bunun bir çözümü var mi

marko

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yöntemi var.kart takılı araç çalışmazken vitesİ 1 e atıp,debriyaja basmadan 10 saniye süreyle start tuşuna basılı tutun .teyp kapanmadan çalışmaya devam edecektir