Kontak kapalıyken teyp dinlemek

marko

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Akü koruması için böyle bişey koymuşlar arabayı güzel bi tepeye çekip çeşitli malt içecekler eşliğinde müzik dinlemeyi seven insanlar olduğumuz için baya baya araştırmıştım bu konuyu direk aküden enerji kesiyo komple tesisat değiştirmek gerekiyor ama bu seferde teyp hep açık kalıyor sanırım 20-25 dakikada bir açıyoruz teybi bizde napalım
tesisat değiştirmeye gerek yok araçta bu özellik mevcut zaten

kurshoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kontak kapalıyken teybi açsam bile bir süre sonra kendiliğinden kapanıyor. Bunu önlemenin bir yolunu forumdan biri paylaşmıştı bulamadım. Bilen var mı ?

Kartı çıkarıp takmaktan başka çare yok yani sürekli müzik olmuyor. Ben bluetooth hoparlor aldım telefondan müzik çalıyorum dağa bayıra gittiğimde daha pratik memnunum.

35 İSM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kartı çıkarıp takmaktan başka çare yok yani sürekli müzik olmuyor. Ben bluetooth hoparlor aldım telefondan müzik çalıyorum dağa bayıra gittiğimde daha pratik memnunum.
Kartı çıkarıp takmaktan başka bir çarevar aracı vitese tak sonra kartı tak start butonuna 10 veya 15 saniye basılı tut ve brak araç yarım kontak moduna geçecektir ve sonrasında kapanmadan müzik dinleye bilirsin.

Edgeofbyte

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2016 clio aracımda fark ettiğim çözüm:
akü enerji kapatsa da multimedya açma/kapama tuşuna 5-6 saniye basılı tuttuğunuzda radio/media açılıyor ve bir daha kapatmıyor. Ancak multimedyanın düğmeleri çalışmıyor, fyi.