Kontak takılıyor

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abiler merhaba
arabanın kontağı takılıyor anahtarı takıyorum son aşamaya gelince takılıyor diğer aşamalar sorunsuz dönüyor son marş dönmesinde takılıyor wd 40 sıktım bir kaç defa hala aynı durumda bir ara anahtara silikon yapışmış içinden silikon çıkarttık ama şifreye falan zarar vermiş olabilirmiyiz ne yapmalıyım ustalarım nasıl düzeltebilirim

birde gaz ayarı yaptırdım idi 10000 km bakımında 3.le yokuşlarda bayılıyor dedim adam bana tamam ayar çekeyim performansını açayım bayılmasın ayarını kısayım az yaksın dedi iyi o zaman dedim öyle bir şey yapıyorsan yap dedim adam ayar yaptı benzinden gaza geçerken stop etmeye başladı ve içeri gaz kokuyor onun tesindede kaputun altına su sıkıp bakıyor ama hala aynı durumda gaz çok kötü kokuyor ne yaapayım tekrar kafamı bozdular gene 10000 km bakımında 80 tl aldılar garanti devam ediyor garantiden yapmıyorlarmı bu bakımları filtreye 50 tl eksozdan bişey sıktı onada 30 tl aldı normalmı ne dersiniz

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu akşam gazcıya gittim yeniden ayar yaptı bakalım nasıl stop edecekmi kokuya gene baktı su sıkarak bişi yok dedi çiğ gaz atıyor dedi

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kontak hala aynı

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Yok ya çektirdim de bir senedir takılmıyordu silikon girince ondan sonra başladı wd 40 sıka sıka duruyorum

valla kontaktan çektiğimi hiç bir şeyden çekmedimde ondan eyvah dedim:)madem orjinal wd-40 a devam...

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkürler kerem abi ssağol

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kontak ta artık takılmıyor wd 40 işe yaradı düzeldi galiba

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sevindim sorunun sıkıntısızca çözülmesine....bu wd-40'ı bulan adamada oskar ödülü verilse yeridir valla :))
Sağolasın abi akşam turladım sıkıntı yoktu