Laguna 2.0 16v 140bg

EREFE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araba nereye gitti??

mehmetrs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bu video'yu çeken kişi maalesef benim:)) tehlikeli bir iş yaptığımın farkındayım fakat yeni almıştım aracı, denemek istedim. eski aracımdı sattım ama motoru diğer aynı lagunalara göre çok iyiydi, bende fazlasıyla açtım motorunu:))

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kaynarca'nın oralar bu yol demi:) Tipe bak:aytuğ askerden önce mi çekmiştin bu videoyu...
7323866630_3b120cc8c4_n.jpg

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
denendi canavar demekki hakkını da verdi:)

Lnc59Clio

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bu video'yu çeken kişi maalesef benim:)) tehlikeli bir iş yaptığımın farkındayım fakat yeni almıştım aracı, denemek istedim. eski aracımdı sattım ama motoru diğer aynı lagunalara göre çok iyiydi, bende fazlasıyla açtım motorunu:))

ahhaha görünce tanıdım bende tam yazıcaktım baktım sen yazmışsın abi :D ama yolu merak ettim benimde bi son hız denemesi yapmam lazım :D

mehmetrs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Halil abi askere gitmeden önceydi 4-5 sene falan oldu, tip kaymış vaziyette o hızdan sonra:) Yol düzce-hendek civarında bir yokuş var belki hatırlarsınız 180'e kadar yapıştırmadım sonra yokuş yukarı, sonra kapattım eğimli yoldu ama 240'ı bir göremedim 238'lerde kaldı:) Devir kesiciye hiç girmedi 6500 devire dayanmıştı ama.Zaten 6750'de kesiyo diğer viteslerde.

Ozan kardeşim sen beni örnek alma, yaptığım iş değil işte bir anlık şeytana uydum:)

laguna60

Kadir ÇAKIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hadi canım..gerçekten senmi çektin?

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Halil abi askere gitmeden önceydi 4-5 sene falan oldu, tip kaymış vaziyette o hızdan sonra:) Yol düzce-hendek civarında bir yokuş var belki hatırlarsınız 180'e kadar yapıştırmadım sonra yokuş yukarı, sonra kapattım eğimli yoldu ama 240'ı bir göremedim 238'lerde kaldı:) Devir kesiciye hiç girmedi 6500 devire dayanmıştı ama.Zaten 6750'de kesiyo diğer viteslerde.

Ozan kardeşim sen beni örnek alma, yaptığım iş değil işte bir anlık şeytana uydum:)
Yolu tahmin ettim zaten en sevdiğim yoldur...:D
Hadi canım..gerçekten senmi çektin?

Kadir resimini ekledikya neden inanmadın...:aytuğ

laguna60

Kadir ÇAKIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yolu tahmin ettim zaten en sevdiğim yoldur...:D

Kadir resimini ekledikya neden inanmadın...:aytuğ
Şaşırdım be halil bu videoyu çeken arkadaş içimizden birisi ve gerçekten çok rahat bir şekilde çekmiş maşallah o hızlarda:aytuğ

laguna60

Kadir ÇAKIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Helal olsun Mehmet iyi cesaret seninki o hızda video çekiyorsun.Bende çok hız denemesi yaptım ibrenin sonunuda çok gördüm ama hep yanlızdım çekemedim..