Laguna 2.0 16v 140bg

mehmetrs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim benim isterseniz başka video'larda ekleyebilirim:) Ne olursa olsun çok yüksek bir sürat ama Kadir sende biliyorsun ki gerçekten çok iyi bir düz gidişi var, güven veriyor. Video'yu çekerken çok rahattım aynı zamanda tatlı bir sol viraj vardı. Benden yaşca küçüklere kötü örnek olmak istemem, sakın yapmayın isterse en güvenli araç olsun o hızlarda kurtulmak mümkün değil Allah korusun...

laguna60

Kadir ÇAKIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim benim isterseniz başka video'larda ekleyebilirim:) Ne olursa olsun çok yüksek bir sürat ama Kadir sende biliyorsun ki gerçekten çok iyi bir düz gidişi var, güven veriyor. Video'yu çekerken çok rahattım aynı zamanda tatlı bir sol viraj vardı. Benden yaşca küçüklere kötü örnek olmak istemem, sakın yapmayın isterse en güvenli araç olsun o hızlarda kurtulmak mümkün değil Allah korusun...
O zaman diğer videolarıda bekliyorum.Bakalım daha ne maceralar var.Ama yolada gidiyor araba ne yapalım...

Burock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aslan besleyen yemini düşünmez, fena gidişi var makinenin maşallah.

quarantyna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben geçen gün tüple 200 gördüm daha basıcaktım ama korktum basmadım bassam daha gidicek tam anlamıyla bir canavarrr

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2.0 16 Valf Laguna'nın Benzin İbresi Devir İbresinden Daha Hızlı Hareket Ediyor hehe