Laguna 3 Direksiyon Sistemi

laguna III

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar. Otomobilimin direksiyon sistemi biraz ağırmış gibi geliyor, ilk alındığından beri böyle. Bizim Laguna'ların direksiyon sistemi türü nasıl acaba ? Latitude kullanmıştım onun direksiyonu tüy gibi resmen daha ağır bir otomobil olmasına rağmen, tepkileri daha iyi ve net. Bizim Laguna'ların neden ağır kalıyor acaba ? Teşekkürler...

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Akünüz zayıfsa ağırlaşabilir . Elektronik direksiyon sisteminde akü önemlidir . Lastik hava basınçları var alttakım durumu iyiyse .

laguna III

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Laguna'nın direksiyon sisteminin türü nedir ? Latitude ile aynı mıdır acaba ? Aküm falan yeni, lastik basınçları da ideal seviyede. Merak ettiğim sadece daha ağır olmasına rağmen Latitude'ün direksiyonu tüy gibi resmen, Laguna'nın neden daha ağır kalıyor...

laguna60

Kadir ÇAKIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Laguna 1 lerde bile volvo motorlu ve renault motorlu arasında bile direksiyon yumuşaklık farkı var volvo motorlu olan daha yumuşak.Ne kadar baktıysamda farkını bulamadım.

laguna III

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok ilginç yahu. Latitude'ün direksiyon sistemini Laguna'ya aktarıp aynı hafiflik yakalanabilir mi acaba ? :D Nedir bu Latitude'de olup Laguna'da olmayan acaba....

laguna60

Kadir ÇAKIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok ilginç yahu. Latitude'ün direksiyon sistemini Laguna'ya aktarıp aynı hafiflik yakalanabilir mi acaba ? :D Nedir bu Latitude'de olup Laguna'da olmayan acaba....
Sen en iyisi laguna nın direksiyonuna alış

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Latitude daha yeni, bilmiyorum var mı yok mu ancak iyileştirmeler olmuş olabilir direksiyon konusunda.En iyisi başka bir Laguna ile karşılaştırın aracını ona göre sert olup olmadığına karar verin

laguna III

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Latitude daha yeni, bilmiyorum var mı yok mu ancak iyileştirmeler olmuş olabilir direksiyon konusunda.En iyisi başka bir Laguna ile karşılaştırın aracını ona göre sert olup olmadığına karar verin

Katılıyorum...

mtoprak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar nede 2010 model laguna executive aldım direksiyonu bana ve arabayı kullanan arkadaşlara da sert geldi. Servis bir şey demedi. bu durum normal mi.