Laguna 3 Direksiyon Sistemi

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
BEN MEGANE 3 TEN geçtim laguna 3 e. direksiyon ağır. sonra megane 3 kullandım ne kadar hafifmiş direksiyon. Laguna nın ağır direksiyonu. ama latitudede ağır. hafifini görmedim ben.

KAVİYY İNŞAAT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet katiliyorum 2005 megandan bile daha sert laguna 3 anlayamadigim bir eksiklik arkadaslar. Servise gosterdim bunlar boyle dediler. Fakat yumusamasina bir yol olmali... Megandan geri bir teknolojisi yok ki lagunanin

ErCaN93

Ercan KUZU
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fluence hafif :) hemde baya hafif ama hızlandıkca direksiyon sertlesiyor...

Hilmicoklu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Laguna 3 1.5dci aynı direksiyon sertliği bendede var işin ilginci bazen çok güzel yumuşacık dönüyor ama genellikle çok ağır.Bir türlü çözemedim.Bu konuya bir çözüm bulmamız lazım.

EMREREN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar herkese selamlar
bende 1.5 dci executive kullanıyorum
derdime çare ararken herkesin aynı direksiyon sertliğinden şikayetçi olduğunu gördüm
D sınıfı bir araçta böyle bir direksiyon çok şaşırtıcı
banada direksiyon pompasının basıncı düşmüş olabilir dediler ancak sistem hidrolikmi elektriklimi onu çözemedim
varmı bilen birisi acaba ?

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
laguna'nın direksiyonu öyle malesef. ve dezavantaj.

slayerbugs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Direksiyonun sertliginden cok beni rahatsiz eden fairway direksiyonu gibi hizlandikca yumusuyor. 200+ hizlarda serit degistirmeye cekiniyorum bi tuhaf guven vermiyor araba ozellikle ilk 5000km hic alisamadim bu duruma. Latitude un direksiyonu evet daha yumusak ama oda ayni hizlanincada yumusak ve guven vermiyor. Aslinda lagunadan latitude gecis yaparken bitarafi duzeltip diger tarafi dahada b.k etmisler.

SM-N910H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

santiyesefi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2009 privilage var bende de direksiyon ağır gerçekten kullanan herkesden aldığım ilk tepki direksiyon ne kadar ağır oluyor, ustam da bi sorun yok bunlar böyle dedi,ama yüksek hızlarda güven veren bir tutuşu var , park manevra da , şehir içinde zorlanabilir alışık olmayan , bizde lagunayı böyle seviyoruz napalım :) bu arada ilgilenen olursa satılık 2009 1.5dci 97bin km de .