Laguna 3 gündüz farı cam filmi

tatang54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
SITEDE-TEK-FIYAT-Mercedes-Tip-Gunduz-Fari-Led__57208607_0.jpg

bu tip led kullan ve 2.resimdeki gibi montala on numara durur diyorum :) :eyv

drdemir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
SITEDE-TEK-FIYAT-Mercedes-Tip-Gunduz-Fari-Led__57208607_0.jpg

bu tip led kullan ve 2.resimdeki gibi montala on numara durur diyorum :) :eyv

benim de aklım buna kayıyor ama o megane gt de ızgara gündüz ledin den sonra bölünüyor laguna da ızgara dümdüz nasıl görünür deneyecez artık. dizimden ameliyat oldum 1 aya anca yürüyebilirim sonra bu işleri hızlandıracağım
Bursalı hiç arkadaş yok herhalde cam filmi ve boya koruma önerisinde bulunan olmadı eski aracımda ziebart den çok memnundum ama gerçekten fiyatları düşündürüyor komple araç cam filmi 699tl, aynı kalitede film ile iyi bir ustada yarı fiyatından bile düşük yapılabilir diye düşünüyorum

Burock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim de aklım buna kayıyor ama o megane gt de ızgara gündüz ledin den sonra bölünüyor laguna da ızgara dümdüz nasıl görünür deneyecez artık. dizimden ameliyat oldum 1 aya anca yürüyebilirim sonra bu işleri hızlandıracağım
Bursalı hiç arkadaş yok herhalde cam filmi ve boya koruma önerisinde bulunan olmadı eski aracımda ziebart den çok memnundum ama gerçekten fiyatları düşündürüyor komple araç cam filmi 699tl, aynı kalitede film ile iyi bir ustada yarı fiyatından bile düşük yapılabilir diye düşünüyorum

Geçmiş olsun, led için bu farı uygularsanız gerçekten çok güzel. olur. Ziebart ise, aldığı paranın hakkını veriyor. Sonax, Meguiars gibi firmalarda da uygulama yaptırdım, özellikle cam filminde ziebarttan iyisini görmedim. Fiyat yüksek mi kesinlikle yüksek, ancak verilen paraya işçilik ve ürün kalitesi değer diye düşüyorum. Aslında bursa'dan bir çok arkadaşımız var heralde konuyu görmediler, yoksa gördükleri gibi yardımcı olurlar. ;)

daghan--d.e.k.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öncelikle geçmiş olsun ben bursadayım cam filmi içinde gündüz farı içinde yardımcı olurum .. ama benim fikrim e serisinde kullanılan ürünün replikasını takmayın öbür yöntem çok daha orjinal e serisi çakma durur..

AYTEKİN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öncelikle geçmiş olsun ben bursadayım cam filmi içinde gündüz farı içinde yardımcı olurum .. ama benim fikrim e serisinde kullanılan ürünün replikasını takmayın öbür yöntem çok daha orjinal e serisi çakma durur..
:bravo aynen katılıyorum :eyv

drdemir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
e serisinin gündüz farını e serisi gibi koymayı düşünmüyorum fotoğrafını koyduğum megane gt gibi düşünüyorum ama elime alıp denemek lazım. fluencein sis farı yanı biraz daha geniş gibi duruyor laguna kaç yıllık araç yurt dışında başka uygulama var mı acaba?
internette alttaki fotoyu gördüm alt tarafı daha belirgin hale getirmiş daha şık olmuş gibi ama çok mu abartı karar veremedim aslında şu anda krom ızgara çok moda ve üst donanımı alt donanımdan ayıran bir özellik

drdemir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o kadar kalın krom kaplama yerine belki daha ince bir kaplama ya da ızgara çıkıntıları krom renginde boyanırsa daha şık olacak sanki aynı laguna coupe de olduğu gibi

drdemir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sevdiklerinizle mutlu huzurlu bir bayram geçirmeniz dileğiyle... Kurban bayramınız mübarek olsun.

drdemir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güncel