Laguna 3 gündüz farı cam filmi

MNaFi_AYDIN

Muhammed NaFi Aydın,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
SITEDE-TEK-FIYAT-Mercedes-Tip-Gunduz-Fari-Led__57208607_0.jpg

bu tip led kullan ve 2.resimdeki gibi montala on numara durur diyorum :) :eyv
Abi bu Fluence de nasıl durur ? ?

drdemir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi bu Fluence de nasıl durur ? ?
bunları sığdırabilirseniz bence çok güzel durur ama bence gündüz farları mümkün olduğunca arabanın köşelerinde olmalı ama bunlar 17 cm civarı olduğu için sis farının dış tarafına sığması mümkün değil ya da megane gt line dakiler gibi yukarı bakan L gibi yapılabilir
Ayrıca yorumda bulunan herkese teşekkür ederim hala 5 li fotoğrafını çektiğim şekilde kullanıyorum ve inanın şu ana kadar hep olumlu yorumlar aldım ve yandığında gerçekten çok güzel duruyor (simetrik olmamasını saymazsak o da giderilecek) yavaş yavaş bişeyler yapmaya devam ediyorum cam tavan etrafını parlak siyah folyo kaplattım, ön cam ve sunroof hariç tüm camlara solargard hp supreme serisi 1 numara cam filmi yaptırdım, laguna GT vites topuzu takıldı, 1-2 aya da iç dış temizlik boya koruma yapılacak o zaman çok daha güzel olacak
aracımdan zevk alıyorum ama bu çok soğuklarda parke yollarda arasıra ön konsoldan gelen çıtırtı sesleri sinir etmiyor değil onu da garanti bitmeden gidertebilirsem mutlu olacağım

Son düzenleme:

BTC79

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben yaptırdım bursa da ama işçilik fazla tutuyor.

memo_16

Bilgi Girilmemiş
Ben yaptırdım bursa da ama işçilik fazla tutuyor.
kardeşim hoşgeldin ;) RENAULT FAN CLUB ÜYE TANITIMLARI burdan üye tanıtımlarından konu açıp kendini tanıtırsan daha iyi olur ;) aracın resimlerinide paylaşta o güzel lagunayı görmeyen kalmasın ;) resimleri almışmıydın sen ? yoksa bende atabilirim tabi istersen ;)