Laguna i 2,0 16 v 140 beygİr 2002 model araba Çekmİyor

bozkurt66

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aldığım enjektörler ölçüm yapıldığında diğer iki enjektöre göre daha az çıkıyor değerleri ...

bozkurt66

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ArkadaŞlar sorunu bulduk ... Üst sİlİndİr kapaĞi yataklari bozulmuŞ ve egzantrİk mİllerİ ve krank kasnaĞinda sikinti varmiŞ ... İstanbuldan f4r motor olarak Çikmasini 2 bİn tlye buldum enjektÖrler ve egzantrk yagli dİŞlİsİ İle bİrlİkte ... Hazir aÇtirmiŞken triger setİ ve baski balatayida deĞİŞtİrecem kargo yarin gelİr ... Umarim İnŞ aldiĞim parÇa sikinti Çikarmaz pazartesİ denedİkten sonra buraya yazacam ...

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlısı olsun, baya masraf açmış size. İnşallah çözülür bu şekilde

laguna60

Kadir ÇAKIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ArkadaŞlar sorunu bulduk ... Üst sİlİndİr kapaĞi yataklari bozulmuŞ ve egzantrİk mİllerİ ve krank kasnaĞinda sikinti varmiŞ ... İstanbuldan f4r motor olarak Çikmasini 2 bİn tlye buldum enjektÖrler ve egzantrk yagli dİŞlİsİ İle bİrlİkte ... Hazir aÇtirmiŞken triger setİ ve baski balatayida deĞİŞtİrecem kargo yarin gelİr ... Umarim İnŞ aldiĞim parÇa sikinti Çikarmaz pazartesİ denedİkten sonra buraya yazacam ...
Bu kadar masraftan dolayı geçmiş olsun,arızayı bulunduğu için gözün aydın kardeşim.Soruyu sorduğunda sana kapsamlı bir soru demiştim,nerden şüpelendin ne çıktı.