Lastiği kaldırıma sürttüm

Storming0

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hızlı soru sorayım dedim aynı jant lastik ikilisi bende de mevcut 50 yanak takılması uygun olurmu

Evren81

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yurtdışı forumda 205/50R17 takılmış Clio gördüm ama sorun olur mu olmaz mı, sürter mi bilmem. %3,2'lik bir artış oluyor. Lastik davlumbaza 1cm yaklaşıyor bu artışla.

Storming0

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yurtdışı forumda 205/50R17 takılmış Clio gördüm ama sorun olur mu olmaz mı, sürter mi bilmem. %3,2'lik bir artış oluyor. Lastik davlumbaza 1cm yaklaşıyor bu artışla.
Servise gittiğimde gördüm bende iki Clio yan yana diğeri 50 yanaktı girişte bekleyen personele sordum olabilir dedi. Teknik bisey söylemedi.

Evren81

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Jant tamiri için kaskomun mini onarım için anlaşmalı olduğu Düzce RS servisi ile görüştüm. Mini onarımla jant tamiri olmuyormuş bilginiz olsun. Kaskodan mini onarımla yaptırma imkanı yok yani. Jant için cnc jant dediler, tamiri Düzce'de olmuyormuş. Ankara'ya gönderiyorlarmış ve fiyatı 600TL dediler, nakit 500TL olur dediler.

Reanult Ernaz Düzce servisine sordum tamir ve sıfır fiyatını. Cevap bekliyorum. %40 indirimli kaskoyu bozdurmaya değer mi değmez mi onu düşünüyorum şu an. 500TL'ye çıkma jant bulunur herhalde. O kadar para verdikten sonra.

Evren81

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1 yıl sonra güncelleme yapayım. 1 yıldır aynı lastikleri kullanmaya devam ettim. Çok şükür bir kaza bela çıkartmadılar.
Artık lastiklerin ömrü bitmeye başladı. Hem yıldan dolayı çatlaklar baya artış gösterdi hem de artık diş derinliği 3mm civarına indi.

Hepsiburada indirimi ve üzerine Worldpuan kombosuyla güzel bir indirim yakaladım. Tabi biraz da paraya kıydım, 2021 üretim tarihli Continental 205/45 R17 88W XL FR PremiumContact 6 siparişi verdim 4 adet. Takip ettiğim bir lastikti. Fiyatı 1048TL. 2+2 şeklinde sipariş verdim. Toplamda 300TL hepsiburada indirimi ve 200TL Worldpuan kampanyasından faydalandım. Tanesi 923TL'ye gelmiş oldu.

nurettin_kapln

Kayıtlı Üye
60-Tokat
indirim kovalayan insanı severim. güle güle kullanın ve daha dikkatli olun.
1 yıl boyunca bir şey olmadı demek hiçbir şey olmaz anlamına gelmez hocam. şans işi, sürpriz yumurta her an patlayabilir.
1 yıl sonra güncelleme yapayım. 1 yıldır aynı lastikleri kullanmaya devam ettim. Çok şükür bir kaza bela çıkartmadılar.
Artık lastiklerin ömrü bitmeye başladı. Hem yıldan dolayı çatlaklar baya artış gösterdi hem de artık diş derinliği 3mm civarına indi.

Hepsiburada indirimi ve üzerine Worldpuan kombosuyla güzel bir indirim yakaladım. Tabi biraz da paraya kıydım, 2021 üretim tarihli Continental 205/45 R17 88W XL FR PremiumContact 6 siparişi verdim 4 adet. Takip ettiğim bir lastikti. Fiyatı 1048TL. 2+2 şeklinde sipariş verdim. Toplamda 300TL hepsiburada indirimi ve 200TL Worldpuan kampanyasından faydalandım. Tanesi 923TL'ye gelmiş oldu.