Lastik seçimi yardım

bekolito

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence michel al

sdtsword

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selam

bambam 195*55*15 toyo istediğini söylemişsin. ankarada nerde bulurum diye sormuşsun. ben dün aldım aynı lastiği ankaradan.toyan ı biliyosundur çetin emeç bulvarında onun önündeki sokaktan yukarı doğru çık yani eski 2. cadde. 100 mt ilerde aras kargo var onun yanında ihsan kara oto lastik var aradığın her marka lastiği uygun fiyata bulursun orda taksit imkanıda var.

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bambam 195*55*15 toyo istediğini söylemişsin. ankarada nerde bulurum diye sormuşsun. ben dün aldım aynı lastiği ankaradan.toyan ı biliyosundur çetin emeç bulvarında onun önündeki sokaktan yukarı doğru çık yani eski 2. cadde. 100 mt ilerde aras kargo var onun yanında ihsan kara oto lastik var aradığın her marka lastiği uygun fiyata bulursun orda taksit imkanıda var.

hoşgeldiniz kendinizi üye tanıtımların tanıtırsanız seviniriz keyifli forumlar:eyv

BamBam

Murat ÖZDEMİR ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Teşekkürler...fakat Toyo Türkiye distribütörü Abdülkadir Özcan'a (yanlış hatırlamıyorsam) sordum ve ellerinde lastik varmış fakat lastik 2009 ortası üretimi yani nerdeyse bayat :) Daha tazesi de yokmuş, ben de Hankook Ventus EVO12 (K110) aldım, şimdilik çok memnunum biraz daha geçsin detaylı bir biçimde görüşlerimi yazacağım.

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun murat :) tekerine daş değmeye :eyv

sdtsword

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selam

bambam o lastiği ben yeni aldım. daha hafta sonu taktırdım. abdulkadir özcanda yok. bu dediğim yerden aldım toyo 195*55*15. lastiğin doğum tarihi aralık ayı yani 4 aylık lastik.eski falan değil istediğin lastiği bu dediğim yerden bulursun emin ol. elinde yoksa bile bulup getiriyo.

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bambam o lastiği ben yeni aldım. daha hafta sonu taktırdım. abdulkadir özcanda yok. bu dediğim yerden aldım toyo 195*55*15. lastiğin doğum tarihi aralık ayı yani 4 aylık lastik.eski falan değil istediğin lastiği bu dediğim yerden bulursun emin ol. elinde yoksa bile bulup getiriyo.

Daha önce yetkili arkadaşlar sizi uyarmış ama kendinizi tanıtmamışsınız...!
Kendinizi üye tanıtımlarından tanıtırsanız üyelerimizle daha iyi iletişim kurabilirsiniz...
ÜYE TANITIMLARI

İyi forumlar...

atagunozaydin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
lastikleri alan arkadaşlarımız birde fiyatlarını yazarlarsa bizler için aydınlatıcı olur .. teşekkürler paylaşılan bilgiler için..