Latitude Bluetooth Uyumlu Cep Telefonları

yek_ka

Yunus Emre KELEŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gelen telefonlarda arayan bütün kişilerin isimleri araç ekranında gözüküyor ise seninkisinde sorun yok demektir. İsim listesinin araç ekranından gözükmesi, telefonu eline almadan aramaları daha kolay hâle getirdiği için bence önemli bir ayrıntı. SIM karta veya telefona kopyalama işlemlerini denedim ancak sonuç değişmedi ne yazık ki. Artık şimdilik sadece gelen aramaları cevaplandırmak ve arayacağım şahsı senin yaptığın gibi telefonla aramakla idare ediyorum. Ama gelen aramalarda da çoğunun ismi ekranda gözükmediğinden hemen tanıyamadığım karşı taraf, ismini telefonumdan sildiğimi düşünüyor, asıl problem bu :) Bir de eşimin Nokia 5800 marka telefonunu deneyeceğim, inşallah onda sorun çıkmaz. Teşekkürler...

abi yalnız aynı kişinin telefonunda 2 defa kayıtlı olmadıgından eminmisiniz ozamanda göstermiyor eger öyle olmadıgı halde göstermiyorsa telefonda sıkıntı vardır abi :))

asteğmen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim asıl hatam; yeni cep telefonu almadan önce internetten uyumlu cep telefonları listesine göz atmamaktı. www.renault-multimedia.com adresinde buna ilişkin bir liste var. Listede hangi telefonunun hangi özelliğinin bluetooth ile uyumunun olduğu, hangisinin olmadığı var.

asteğmen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
5800 ilginç bir telefon uyum sağlamadığı şey yok :D
Bugün Nokia 5800 markalı telefonu denedim ve gerçekten de uyum sağladı. Bunda da tek sorun, Türkçe karakter içeren isim listesini ekranda göstermemesi. Ne yapalım artık buna razı olup, telefon rehberindeki isimlerden Türkçe karakterleri çıkarmaya başladım...

Renault

Süper Moderator
34-İstanbul
Bende e72 ile bağlanıyorum..Listede varmı ismi listeyi göremedim pdf açmıyor masaüstüm

eengin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar 6 ay önce LTT Privilege+Tekn.Pak satın aldım 11.000 km yol yaptım tek şikayetim tomtom sapıtıyor başka yerleri gösteriyor işim çok yoğun olduğum için servise bir türlü gidemedim fakat tomtom ile yapılan görüşmelerde baya sitem ettim çünki bu tom tom cihazı ben seçmedim renault bu araç içinde beni bu tom tom u kullanmak zorunda bıraktı söküp atsam atılmıyor yapın diyorum yapılmıyor saçma sapan birşey bu ama sevis ben den çekiceğivar gidince hesabı görülecek yani sizin aracınzda böyle bir sorun varmı?

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güncelleştirme yaptınızmı?
düzelebilir

yek_ka

Yunus Emre KELEŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar 6 ay önce LTT Privilege+Tekn.Pak satın aldım 11.000 km yol yaptım tek şikayetim tomtom sapıtıyor başka yerleri gösteriyor işim çok yoğun olduğum için servise bir türlü gidemedim fakat tomtom ile yapılan görüşmelerde baya sitem ettim çünki bu tom tom cihazı ben seçmedim renault bu araç içinde beni bu tom tom u kullanmak zorunda bıraktı söküp atsam atılmıyor yapın diyorum yapılmıyor saçma sapan birşey bu ama sevis ben den çekiceğivar gidince hesabı görülecek yani sizin aracınzda böyle bir sorun varmı?

bazen oluyor ama sürekli yapıyorsa yazılımsa sıkıntı var demektir boş zamanınızda internet başında düzelte bilirsiniz güncellemesini

CENK

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim telefonumdada bağlantı yaparken donma oluyor (Blackberry )... Bu sorunu yaşayan var mı ?
Teşekkürler

Mertusa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar,
Konu ile ilgili bir sorum vardı.Nokia n79 telefonumun bu sistemi desteklemediğini öğrendim.Daha önce parrot kullanıyordum.Desteklenen telefonları inceledim.Sorum şu: parrot sisteminde telefon çaldığı zaman telefona ya da parrot cihazına dokunmadan telefon otomatik olarak görüşmeye açılıyordu. www.renault-multimedia.com adresindeki bir listede bulunan bir telefon aldığımda yine telefon çaldığında otomatik açılır mı,yoksa direksiyon simidi altındaki ortadaki tuşla mı yönetmek gerekiyor?İsteğim telefonun çaldığında otomatik olarak açılması.Bunun için yeni bir telefon mu almalı ya da Parrot mu bağlatmalıyım?Çok teşekkürler.