Latitude Bluetooth Uyumlu Cep Telefonları

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar,
Konu ile ilgili bir sorum vardı.Nokia n79 telefonumun bu sistemi desteklemediğini öğrendim.Daha önce parrot kullanıyordum.Desteklenen telefonları inceledim.Sorum şu: parrot sisteminde telefon çaldığı zaman telefona ya da parrot cihazına dokunmadan telefon otomatik olarak görüşmeye açılıyordu. www.renault-multimedia.com adresindeki bir listede bulunan bir telefon aldığımda yine telefon çaldığında otomatik açılır mı,yoksa direksiyon simidi altındaki ortadaki tuşla mı yönetmek gerekiyor?İsteğim telefonun çaldığında otomatik olarak açılması.Bunun için yeni bir telefon mu almalı ya da Parrot mu bağlatmalıyım?Çok teşekkürler.

öncelikle hoş geldiniz. kendinizi üye tanıtımları bölümünden tanıtırsanız memnun oluruz.

konuyu gören arkadaşlar yorumlarını yapacaktır..

ÜYE TANITIMLARI

İsim:
Soyisim:
Otomobilinizin Markası ve Modeli:
Meslek:
Tavsiye eden:
Renault Fan Club'ı Nereden Duydunuz:
Extra Eklemek İstedikleriniz:

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar,
Konu ile ilgili bir sorum vardı.Nokia n79 telefonumun bu sistemi desteklemediğini öğrendim.Daha önce parrot kullanıyordum.Desteklenen telefonları inceledim.Sorum şu: parrot sisteminde telefon çaldığı zaman telefona ya da parrot cihazına dokunmadan telefon otomatik olarak görüşmeye açılıyordu. www.renault-multimedia.com adresindeki bir listede bulunan bir telefon aldığımda yine telefon çaldığında otomatik açılır mı,yoksa direksiyon simidi altındaki ortadaki tuşla mı yönetmek gerekiyor?İsteğim telefonun çaldığında otomatik olarak açılması.Bunun için yeni bir telefon mu almalı ya da Parrot mu bağlatmalıyım?Çok teşekkürler.
Verdiğiniz adresteki listelere bakarsanız işiniz çok zor, bu ayarı ancak teypten yapabilirsiniz.Otomatik cevap seçeneği var teybin ayarlarında, hangi bölümünde olduğunu hatırlamıyorum ama mutlaka var ordan bu seçeneği işaretleyerek yapabilirsiniz

Mertusa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cevabınız için çok teşekkür ederim.Sizden cevap gelir gelmez hemen inip baktım ama bulamadım.Arabayı babam kullanacağı için özellikle ona lazım.Anlattığınıza göre basit görünüyor,yeni telefon almak yada parrot bağlatmak gereksiz olacak ama henüz daha ayarlar menüsüne ulaşamadım.Yardımlarınız için çok teşekkürler.

Mertusa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yanlız N79 telefonun hands free özelliği olmaması bu durumu etkilemez mi acaba?

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yanlız N79 telefonun hands free özelliği olmaması bu durumu etkilemez mi acaba?
Çok çok özür diliyorum affınıza sığınarak az önce arabaya indim aradım taradım menüyü bulamadım, telefonun aksesuar ayarlarında varmış bu özellik.Ayarlar-Aksesuarlar-Ahizesiz bölümünde.(Telefon nokia C3)

Mertusa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rica ederim Furkan bey,sizi de uğraştırdım,teşekkürler.Yalnız hala tereddütteyim.Bu durumda yeni bir telefon alacağım da kesinleştirmek istiyorum.Siz araç kullanırken telefonunuz çaldığında araçta veya telefonda herhangi bir tuşa basmadan konuşmaya geçebiliyor musunuz?Teşekkürler...

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rica ederim Furkan bey,sizi de uğraştırdım,teşekkürler.Yalnız hala tereddütteyim.Bu durumda yeni bir telefon alacağım da kesinleştirmek istiyorum.Siz araç kullanırken telefonunuz çaldığında araçta veya telefonda herhangi bir tuşa basmadan konuşmaya geçebiliyor musunuz?Teşekkürler...
Evet direk açıyor, ama araçtakilerin durumuna göre açamayabileceğim kişilerde olduğu için otomatik cevap kullanmıyorum ben :)
Benim babam 56 yaşında onada öğrettim kullanmasını o tuşa basarak açıyor, pek sorun değil aslında kendi cevaplamaması :)

Telefon almadan önce bi kaç tane bu özelliği bulunan telefondan denerseniz kendi aracınızda iyice kesinleşir kafanızdaki cevaplar :)

Mertusa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tamam çok teşekkürler Furkan bey,sorunumuzun telefondan kaynaklandığını anladım.İyi akşamlar

Megane-FU*

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
eski yararlı konuların güncellenmesi ..

hedera

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhabalar cep telefonum sony ericsson xperia ray aracım executive 1.5 ama bir türlü Bluetooth tanıtamadım sürekli başarız diyor eşleşme bir türlü sağlanamıyor bilgisi olan varsa ve paylaşırsa çok memnun olurum