Led park ampülü

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende reno 19 uma siparş verdim arka sis ve gerivites birde stoplara inşaallah doğru gelir tek duyu olan çift duyu olan var arka stoplarda 3 adet lamba var bir stopda 3 ampül var bir tabnesi 30 w birtanesi 80 w bunlar aküye yük getirmez değilmi siz anlıyorsunuz galiba bu işten birde sisler için 80 w h1 led ampül alsam güzel ışıtırmı sizinkiler iyi gibi kaç wat ampüller farlar için kaç wat olması lazım benim ampüller farın h4 led taksam ışığı fazla olurmu benimda az ışıtıyor yardımcı olabilirmisin kardeşim hayırlı olsun bunlar takılırken farklı birşeye ihtiyaç malzeme falan gerekiyormu yoksa olan ampülleri söküp yerine takılıyormu akü ile sorun olmuyor değilmi bana yöntemini anlatabilirmisin

Hepsini bir anda sipariş etmeseniz iyiymiş. Bu sitede zaten free Shipping olduğu için sorun olmuyor. Ben sisler için 80w almayı planlıyorum fakat şu an araştırma yapıyorum. Aydınlatma konusunda pek birşey diyemem. Deneme şansım olmadı.
Bu park ampüllerini tercih etmemdeki en büyük sebep enerjiyi az çekmesi amper olarak digerlerinin yarısından biraz daha az akım çekiyor. Plaka ampüllerinide bu yüzden led yaptım. http://www.renaultfanclub.com/megan.../74358-power-led-ile-plaka-ampulu-yapimi.html
Eğer doğru sipariş ettiyseniz doğru gelir birde bu sitede resimdeki ürünün aynısını gondermeleri gerekiyor bununla ilgili bazi satıcıların secenekleri mevcut aynısı gelmez ise para iade ediyorlar.
Siz hangi ampülleri sipariş ettiniz.

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hepsini bir anda sipariş etmeseniz iyiymiş. Bu sitede zaten free Shipping olduğu için sorun olmuyor. Ben sisler için 80w almayı planlıyorum fakat şu an araştırma yapıyorum. Aydınlatma konusunda pek birşey diyemem. Deneme şansım olmadı.
Bu park ampüllerini tercih etmemdeki en büyük sebep enerjiyi az çekmesi amper olarak digerlerinin yarısından biraz daha az akım çekiyor. Plaka ampüllerinide bu yüzden led yaptım. http://www.renaultfanclub.com/megan.../74358-power-led-ile-plaka-ampulu-yapimi.html
Eğer doğru sipariş ettiyseniz doğru gelir birde bu sitede resimdeki ürünün aynısını gondermeleri gerekiyor bununla ilgili bazi satıcıların secenekleri mevcut aynısı gelmez ise para iade ediyorlar.
Siz hangi ampülleri sipariş ettiniz.
http://www.aliexpress.com/item/F85-...CREE-Q5-LED-Car-Bulb-Reverse/32258573666.html

http://www.aliexpress.com/item/Free...ht-led-brake-tail-light-auto/32220740465.html

http://www.aliexpress.com/item/382-...80W-CREE-Led-Car-Turn-Signal/32217293990.html

bunlarrı sipariş verdim ben benim stoplarda 3 adet ampül var

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tamam Çağatay kardeşim anladık bulaşmayacağız sadece sordu diye söyledim

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan. Burda unutulmaması gereken şey yaşadığınız şehir de eğer sis olayları sürekli oluyorsa beyaz ampulün size iyi bir aydınlatma sağlamayacağınızı bilmeniz gerekmektedir. Çünkü beyaz ışık siste geri tepkimeye sebep olarak görüşte sınırlı imkan tanır. Sarı ışık ise sisde boşluk kalan yerlere dolduğundan görüşteki kaybınız yarı yarıya daha azdır.

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan. Burda unutulmaması gereken şey yaşadığınız şehir de eğer sis olayları sürekli oluyorsa beyaz ampulün size iyi bir aydınlatma sağlamayacağınızı bilmeniz gerekmektedir. Çünkü beyaz ışık siste geri tepkimeye sebep olarak görüşte sınırlı imkan tanır. Sarı ışık ise sisde boşluk kalan yerlere dolduğundan görüşteki kaybınız yarı yarıya daha azdır.
sis için yazdığım ledlerin 80 watt olanı sarı olursa kullanışlı olurmu farlarda sıcaklardan dolayı çağatay kardeşim öyle dedi bozulma olur bulaşmayın önlerde dei benim aldıklaarım arka lar için nasıl kullanışlı mı çok para tuttu ama iyise tamam murat abi

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sis için yazdığım ledlerin 80 watt olanı sarı olursa kullanışlı olurmu farlarda sıcaklardan dolayı çağatay kardeşim öyle dedi bozulma olur bulaşmayın önlerde dei benim aldıklaarım arka lar için nasıl kullanışlı mı çok para tuttu ama iyise tamam murat abi

Yaşadığın şehirde sis çok ise sarı ampule geç ama yok sene de 1-2-3 defa oluyorsa her sis de de yolda olacağın anlamına gelmez gerek yok :eyv

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende iç tavan lambası ve plaka lambalarıma yedek olsun diye ebay den ledleri aldım şu an yoldalar hong kong dan geliyolar şubat 15 ocak ile 1 şubat arası diyor teslim tarihine bakalım biz nasıl bir süprizle karşılaşıcaz bundan öncede baya alışveriş yaptım bi sorun çıkmamıştı senin led i görünce içime kurt düştü
Adamlar yanlız sorunu çözdü. Sadece vakit kaybı oldu.