Led park ampülü

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Estağfurullah Çağatay ım kızmak ne haddime Özür dilerim pardon öyle bir şey anlaşıldıysa
Yok abi hiç alınmadım takılıyorum sana:)

engin_er_26

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben sipariş vereli 45 günü geçti hala ortada yok, daha önce başka siparişlerde vermiştim 3-4 tane siarişim geldi ama ampuller, anahtar kabı, sis gözlük klipsi siparişlerim hala ortada yok kasım ayının 13 de vermiştim siparişi iki kez adamlara yazdım süreyi uzatın diye 20 şer gün uzattılar eğer 90 günü geçerse ya yenisini göndereceklerini yada para iadesi yapacaklarını yazmışlar.

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben sipariş vereli 45 günü geçti hala ortada yok, daha önce başka siparişlerde vermiştim 3-4 tane siarişim geldi ama ampuller, anahtar kabı, sis gözlük klipsi siparişlerim hala ortada yok kasım ayının 13 de vermiştim siparişi iki kez adamlara yazdım süreyi uzatın diye 20 şer gün uzattılar eğer 90 günü geçerse ya yenisini göndereceklerini yada para iadesi yapacaklarını yazmışlar.
satın aldığın ürünlerin linklerini atarmısın bakalım bende çok alışveriş yapıyorum çinden sadece tekstilde sorun yaşadım ürünler çinlilere göre yapılmış küçük geldi s giyiyorum m verdim gene küçük ama diğer siparişler düzgün gözlük, p sensörü, çanta,vsvs çok aldım

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çinden 19lara yedek parça yada ne biliyim spoiler falan bulan varmi 19lara bulamadim işe yarar bişey

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan. Burda unutulmaması gereken şey yaşadığınız şehir de eğer sis olayları sürekli oluyorsa beyaz ampulün size iyi bir aydınlatma sağlamayacağınızı bilmeniz gerekmektedir. Çünkü beyaz ışık siste geri tepkimeye sebep olarak görüşte sınırlı imkan tanır. Sarı ışık ise sisde boşluk kalan yerlere dolduğundan görüşteki kaybınız yarı yarıya daha azdır.

Verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim. xenonlarda siste zayıf kalıyor arkadaşımın aracında bunu tecrübe ettim. Xenonlar gece görüşündede zayıf kalıyor. karşıdakinin gözünü almaktan başka bir işe yaramaz. Denizlide bulunduğum için sisle işimiz olmuyor. benim amacım görüntü.

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ledler gelince beni haberdar edin resim atın bakiyim bi Abilerim :)