LODGY araç içi ses

RONNIE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arka koltuklardan ses geliyor olabilir mi?Koltuğun katlanma kilitlerinde ufak bir gevşeklik bile muazzam ses neden olabiliyor.

ayhan.ucar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar görüşleriniz ve bilgileriniz için teşekkürederim. Hepsini değerlendireceğim. Araba garantide olduğu için haftasonu servise gidiyorum. Gelişmeleri yararı olur diye sizlerle paylaşacağım.

ayhan.ucar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar görüşleriniz ve bilgileriniz için teşekkürederim. Hepsini değerlendireceğim. Araba garantide olduğu için haftasonu servise gidiyorum. Gelişmeleri yararı olur diye sizlerle paylaşacağım.
Merhabalar,
Haftasonu servise gittim. Arabadaki ses çözüldü. Kapı fitillerinden geliyormuş ses. Slikonlu sprey sıktılar tüm kapı fitillerine. Araba sıfır olduğu için fitiller sert zamanla yumuşayacakmış. Sorun halloldu tık ses yok arabada. Bilginize.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Geçmiş olsun...

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hadi geçmiş olsun....

Duman ile iletişimle gönderildi.

mehmet_ozturk05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok geçmiş silikon sprey fitiller için mucize çözümdür

ayhan.ucar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürederim. Gerçekten mucize çözümmüş slikon sprey. Sesi bir anda kesti. Alacam bende birtane bulunsun arabada.

Thunderaye

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Lodgy 110 Stepway arka alttan ses geliyor.....

Merhaba arkadaşlar,
2015 lodgy arabam düz asfalt yolda giderken bir sorun yok. Ama mesela parke bir yola girdiğinde araç içinde tıkır tıkır sesler geliyor. Sanki emniyet kemerleri kenarlara çarpıyormuş gibi. Bir türlü bulamadım. Servisle konuştum Cumartesi gidip test yapacaklar. Bu sorunla karşılaşan var mı acaba?

Benim araçta da hafif bozuk yolda da tıkırtılar geliyor. Servise götürdüm. Amortisör veya bağlantılarında sorun olabilir dediler. Ama sorunu çözemediler. Mais'e videolu görüntüsünü gönderdik dediler bekliyorum.
Aldığımın ertesi günü fark ettim. Şimdi cevap bekliyorum.