M.Coupe otomatik vites manuel vites...

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
coupeciler genelde gececi :),birde başlığı iyi atman lazım bakmaları için.istersen ayberk arkadaşımıza özelden bir sor onunki otomatik ama benim fikrimde manuelden yana ,spor araba dedinmi manuel olmalı..:eyv
Ayberk'in coupe düz vites, sadece Yiğit'te var otomatik ama Yiğit'te düz vites al diyecektir...:D

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracı yakından gördünmü resimlerde kötü araç yok,bana komşu bu araç ben görmedim ama istersen bakarız bir. ama otomatik alma derim ben...
abi fiyatta anlaşıldı gibi babam öğretmen 19 mayıs nedeni ile cuma günü bakılacaktı bel altı boya ama kaza kesinlikle yok diyor ikisindede
ben daha otomatik manuel bunu seçebilseydim ona göre babam gidecekti abi ama siz manuel diyorsanız bakmaya gerek yok gibi

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim sen coupe istiyorsan arkadaşlar zaten tr deki bütün coupeleri biliyorlar temiz birtane bulunur ama resimlere bakıp aldanma mert arkadaşımız nerdeyse türkiyeyi gezecekti resimler yüzünden ..

burda yetkili servis tanıdıklarımız çok eğer istersen baktırırızda,arkadaşlardan nelere dikkat etemen gerektiğini öğren bence . bazı parçaları çalışmıyor ise sıkıntı olduunu biliyorum.

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim sen coupe istiyorsan arkadaşlar zaten tr deki bütün coupeleri biliyorlar temiz birtane bulunur ama resimlere bakıp aldanma mert arkadaşımız nerdeyse türkiyeyi gezecekti resimler yüzünden ..

burda yetkili servis tanıdıklarımız çok eğer istersen baktırırızda,arkadaşlardan nelere dikkat etemen gerektiğini öğren bence . bazı parçaları çalışmıyor ise sıkıntı olduunu biliyorum.
abi hep bana bunu dediler ama biz teldeki söylenenlere hep güveniyoruz inş dedikleri gibidir

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi hep bana bunu dediler ama biz teldeki söylenenlere hep güveniyoruz inş dedikleri gibidir

sana abi tavsiyesi telefon ve resimlere inanma kardeşim.....,yalnış anlama araba kötüdür demiyorum ön yargılı değilim fakat hayal kırıklıkları çok oluyor.şehir dışından geleceksin ve nasıl olsa alırsın diye telefonda atıp tutan çok...

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

çok sağol abi ilgin için 190 tane coupe ilanı var 16v aramadığımız kalmadı yani resimlere göre seçip aramadık abi
1 saat 2 saat konuşuldu bazılarıyla bazen biriini ikikez arıyoruz yanlışlıkla abi aramıştınız falan diyen bile oldu inş en temizini güzelini nasip etsin allah.

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet abi konyadan gidilcek ve mecburen otobüsle çok yorucu olacak eğer elimiz boş dönersek

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
otomatik olan benim tahmin ettiğim araç ise ilk sahibinden bunlar aldı,bu aracı biliyorum galiba otomatikmiydi diye düşünüyorum hatırlayamadım tam olarak ama km de temizlik olarak ona benziyor...,aldıkları fiyatıda biliyor gibiyim araç o ise çok temiz :eyv

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi evet şimdi babamla konuştum ilk sahibiymiş plakayı vermiş babam unutmuş, abi otomatik işte ne yapmam gerek :(