M.Coupe otomatik vites manuel vites...

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla araç çok temiz kaça anlaştınız bilmiyorum ama epey bir ucuzdu bu araç hatta ben düşünmüştüm almayı ,kmden anladım zaten
o olduğunu.

İstanbul anadolu yakasına gelirseniz veya baban gelirse tanımak isteriz arka camınada stıckerımızı yapıştırıp yolcu ederiz :eyv

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla araç çok temiz kaça anlaştınız bilmiyorum ama epey bir ucuzdu bu araç hatta ben düşünmüştüm almayı ,kmden anladım zaten
o olduğunu.

İstanbul anadolu yakasına gelirseniz veya baban gelirse tanımak isteriz arka camınada stıckerımızı yapıştırıp yolcu ederiz :eyv
inşallah abi ben onu isticektim sizden sticker ı nasıl temin edebilirim diye tabi tanışırsınız abi arabayı servise baktırcağı yere isterseniz orda tanışırsınız.:eyv

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Burak, Yiğit ile konuşmadan otomatik araba alma derim ben ama karar verdiyseniz karışmakta istemem...

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
meganeların otomatik vitesi normal otomatik vitesler ile karıştırma meganelarda proactive vites diye geçiyor..o yıllarda üretilen vitesler içinde en iyisi..bir pejonun otomatiği yada opelin otomatiği ile kıyaslanmaz mesela..şuan nasıl edc çıkardıysa o yıllardada proactive vites çıkarmış...bu vites eger hor kullanılmadıysa sıkıntı çıkarmaz..yalnız araç hor kullanılıp vites servisin söylediği gibi kullanılmadıysa 2.500-3000 lira arası bir masraf çıkarabilir..çünkü bu vites kutularında arıza çıkaran bir parça var,sanırım kronik bir parça hemen hemen her proactive viteste görülüyor..benim arabada 100 bine kadar babam kullandı normal kullanış olarak spor değil...öyle kullanılması ragmen 103 binde dedğim arızayı verdi 2.500 lira para ödedik...

oto. vites ile manuel vites arasındaki saniye farkı pek fazla değil..fabrika verilerinde 9.9sn yazıyor otomatik olanın..düz olanda olsun 9.5sn..zaten bu araçlar performansa yönelik araçlar değil..1.6 110 hp bir arabadan pek fazla bişey beklenmez o yuzden otomatiği ve düzü arasında kaldıysan kullanım tarzın nasılsa neye alıştıysan o yönde tercih yap bence..

2.el piyasasına gelince tek kapı arabaların hepsinin piyasası pek yok o yüzden buna takılma..satmak için almıyosan keyfine bak zamanı gelince zaten hertürlü satarsın yakacak halin yok:)

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi çok sağol açıklayıcı oldu baya
ben manuel taraftarıyım babam otomatik oda hız konusu
temizini bulmak gerçekten zor abi temiz diyor tanıdığını söyledi araç sahibide çok kesin konuştu bu araca yöneldik baya
cuma sabah orda olacak babamlar araç sahibi ile servise gidecekler

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi çok sağol açıklayıcı oldu baya
ben manuel taraftarıyım babam otomatik oda hız konusu
temizini bulmak gerçekten zor abi temiz diyor tanıdığını söyledi araç sahibide çok kesin konuştu bu araca yöneldik baya
cuma sabah orda olacak babamlar araç sahibi ile servise gidecekler
Servise giderken bizim tanıdığımız yerlerden birine yönlendirelim araç sahibinin tanıdığı yere gitmesin baban...

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servise giderken bizim tanıdığımız yerlerden birine yönlendirelim araç sahibinin tanıdığı yere gitmesin baban...
halil abi ozan abiyi arayacak babam o yönlendirecekmiş cuma günü istanbulda olacak babam
sağol abi...

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güncell