Marmaris tatil izlenimlerim ve Özel bir adam... Aykut abi

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Güzel bir hikaye tadında okudum güzel kareler ve harika anlatım için teşekkürler:eyv

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Eline, kalemine sağlık kardeşim Murat Karahan. Ne mutlu ki bana, sen Marmaris'e geldin ve ben seni yoğun iş durumumdan dolayı ancak imkanlarım ölçüsünde ağırlayabildim. Gönlümden geçip de yapamadığım bir çok şeye rağmen seni mutlu edebildiysem ve güzel bir tatil geçirmende bir nebze de olsa katkım olduysa ne mutlu bana. Bu vesile ile RFC üyelerine buradan seslenmek istiyorum. Marmaris'te tatil planlarınızı yaparken lütfen benimle iletişime geçin. Hepinizin başımın üstünde yeri hazır.. welcome

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aykut abiyi bu sene feda pikniğinde gördüm ama tatile gidersek eğer gene marmarise Aykut abiyle kesin tanışcam :)

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anlatımın ve paylaşımın için Murat sana çok teşekkür ederiz. Ama seninde anlattığın gibi ana tema Aykut kardeşim ve onun müsafir perverliği. Her ikinize de RFC olarak teşekkür ederiz.

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yakın zamanda organizasyonlara katılımı katkısı ve organizeleriyle adını sık duyucaz kesin :)

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok Keyifli olduğu her Halükarda belli Ayaklarınıza Muhabbetinize samimiyetliğinize Geçirdiğiniz dolu dolu o güzel günlere MaaşAllah

Allah dostluğunuza zeval vermesin Allah utandırmasın

Bu özel ve Keyifli paylaşım için Teşekkürederim..

ce_dribble

Damla Ş,
Bilgi Girilmemiş
Nihayet okudum :) bir sonraki organizasyona yani sur cafe'deki kahvaltıya geleceği sözünü verdi Aykut abi. Kendisini daha yakından tanımak istedim bu yazı. Keşke geçen piknikte daha çok sohbet etseydim diye hayıflandım açıkçası...

Bu arada KaRaHaN anlatımın güzel ama çok uzun olması sebebiyle sanırım üzerinden bir tur okumamışsın ve uzunluğundan dolayı düşük olan cümlelerini elden geçirmemişsin. Yazar olman için biraz daha uğraşman gerek sanırım :) bu söylediklerim için bozulma lütfen, yapıcı eleştirilere açık olmanı umuyorum. Kendini geliştirmen için yardımcı olmaya çalışıyorum sadece. Yine de klavyene sağlık, çok keyifli bir yazı olmuş :)

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Damla inan ben bunu tek gözümle gece vardiyasında sıkışa sıkışa iş güç yaz arasında yazabildiim ve elimden gelenin daha iyisini yapmaya çalışıcam için rahat olsun. Not : unutma yazarlıgım ve yazdıklarım kendime amatör şeyler :) ama alınmıştır mesaj :)

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Söz uçar yazı kalır demişler ama yazıların bile sayfalara sığdıramadığı kelimelerin kifayetsiz kaldığı tek gerçek sizlerin varlığı ve gönüllerinizdeki sımsıcak arkadaşlık, dostluk duyguları. Sizleri çok seviyorum..

• Beğen
Tepkiler: ce_dribble

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
İyiki RFC var iyiki dostluğumuz var burada bulunan her insanın kalitesi zaten en üst düzeyde :eyv