Mavi Fluu'ma Cruise Control Montajım'da MUTLU SON :)

Blue_Dream

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Göbek olmadı derken ? Airbag makarasının olduğu yer mi ? Yada resimlerini paylaşın yardımcı olmaya çalışayım.

pepecura

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Göbek olmadı derken ? Airbag makarasının olduğu yer mi ? Yada resimlerini paylaşın yardımcı olmaya çalışayım.
Hocam direksiyonun oturdugu freza dedikleri disli kisim buyuk geldi. Aldigim yerle gorusrum adam yok hepsi ayni oldugunda diretiyor arastirmalarim sonucuda hepsi ayni cikiyor bir kisi bile fark var demiyor :) ama benim araca uymuyor. Direksiyonu iade icin geri gonderdim. Nasil oluyor anlamadim ama farkli,oturmadi yani direksiyon. Servise sorgulattim 1100 tl fiyat cikti ondada tus yok. Ayrica benim aracta tuslari. Takilacagi sokette yok yani hiz sabitleme tesisati yok onu ogrenmis oldum. Onu gectim direksiyon daha sekil oldugu icin devam edeyim dedim ama bu seferde direksiyon oturmadi :) ben hala direksiyonu degistirmeye kararliyim bu gobek olayini nasil yapicam bilemiyoru. Hangi parcaci cikmaciyi aradiysam hepsi ayni kesin olur diyor :)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Blue_Dream

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sayın abim resimlerini çekmedin mi olmayan yerlerin ? Yani bi görsem bişi diyebilirim ama böyle görmeden ne diyim eğer resimlerini çektiysen benimle paylaşki yardımcı olayım . Çünkü ilk defa şahit oluyorum böyle bir olaya. Soketler zaten 4 adet olacak ikisi korna ikisi cruse düğmeleri için ve direksiyonun üzerinde gelen soketi airbag makarasına takılacak

NpEBXk.jpg

Yani şuraya takılmış olacak ve görüldüğü üzere 4 adet kablo girişi var ikisi korna ikisi crsue control

p0P3QL.jpg

Son düzenleme:

pepecura

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sayın abim resimlerini çekmedin mi olmayan yerlerin ? Yani bi görsem bişi diyebilirim ama böyle görmeden ne diyim eğer resimlerini çektiysen benimle paylaşki yardımcı olayım . Çünkü ilk defa şahit oluyorum böyle bir olaya. Soketler zaten 4 adet olacak ikisi korna ikisi cruse düğmeleri için ve direksiyonun üzerinde gelen soketi airbag makarasına takılacak

NpEBXk.jpg

Yani şuraya takılmış olacak ve görüldüğü üzere 4 adet kablo girişi var ikisi korna ikisi crsue control

p0P3QL.jpg

artık hız sabıtleme ıstemıyorum. suan ıcın derı dıreksıyon olsun derdındeyım, plastık bı dıreksıyon var suan arabada.benım dedıgım dıreksıyonu oturttugun dıslı kısım var ya tam ortada dıreksıyonu cevırınce tekerleklere ıleten dıslı cıkıntı orası olmadı :D yanı dıreksıyonu yerıne koyamadım.

Son düzenleme:

pepecura

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
senin araba anahtarlımı? kartlımı?

pepecura

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
resim cekmedım abı, dıreksıyonun uzerınde olan soketler aırbeg makarasını uymadı oturmadı. dıreksıyonda yerıne oturmadı megan flu hepsıne olur dıye sattı ama olmadı :D gerı kargoladım.

Blue_Dream

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anahtarlı benim araba . Olmaması gerçekten çok enteresan yani ilk defa böyle birşey sizden duydum .

pepecura

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anahtarlı benim araba . Olmaması gerçekten çok enteresan yani ilk defa böyle birşey sizden duydum .

anahtarlı kartlı dıye ayrılıyormuş hocam, bende az önce ögrendım.

her dıreksıyon her megan fluens e olmuyor.

aldıgım dıreksıyonun uzerındekı tusların soketı de olmayınca hız sabıtleme den vazgecmıstım zaten çalışmasada orada duracaktı ölece,sadece dıreksıyonu koyacaktım oda olmadı :)

Blue_Dream

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sizinki kart li mı ? Yani dediğim gibi ilk kez böyle birşey sizden duydum.