Media Nav 2 Evolution için En Güncel MediaSkin +IGO 2016.10 haritası + Poi + Speedcam

Saintcty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Adanada olup ta şunu bana yükleyecek bir hayırsever yokmu arkadaşlar

derici

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
GERİ KALDIRDIM. yüklemeye değmez hiç uğraşmayın.

FBS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
374O0p.jpg

Merhabalar,
Media NAv ekranına dönmek istediğimde ekrendaki mesajı almaktayım. Çözümü bilen bir arkadaş varmı?

Son düzenleme:

sades76

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar 2013 clio 4 aracım var ...ben flash belleğe bu programı kurdum çalıştırdım normal olarak çalıştı..ama şöyle bir sorun oldu öncelikle flashı cıkarıp tekrar taktığımda program çalışmadı..flas üzerine takılı kaldığında ve aracı stop ettiğimde baktımki program çalışıyor player düğmesine kısa bastığımda renault simgesi ekranda görünmeden direk ekran geliyordu ve aracı mesela bir gün sonra çalıştıracaksınız flash media üzerine takılı zaten takılı kalmadığında tekrar takıpta çalıştırmak isterseniz flash bellekteki program çalışmıyordu ve araç saatine baktığınızda aracın saati değişmiş oluyordu saat 23:00 sabah geliyorsun çalıştırdığında saat 9 :00 göstermesi gerekirken saat 12:00 gösteriyordu...ve bu durum sanki kontak kapalı kaldığında bu program akuden çalışmaya devam ederek aracın akusunu yiyormuş gibiydi ...bu program varken bir gün bir baktımki aracın arıza ışıkları yandı..esp-abs-vs kontrol ettirin uyarısı ...servise çektiğimde abi arabanın akusu zayıflamıs dedi ve hataları sildi ve ..bende bu programı kaldırdım..ve bir dahada böyle bir sorunla karşılasmadım nerdeyse 3 -4 ay oldu ....şimdi size sorum bu programı kurup çalıştıranlar .için böyle bir şeyle karşılaşan oldumu ?...saatte herhangi bir değiklik oluyormuydu aracın saatini etkiliyormuydu..,flash programı çalıştırsanızda çalıştırmasanızda sürekli üzerinde takılımı oluyordu,,flashı çıkarıp bir gün sonra tekrar
taktığınızda program çalışıyormuydu.. vs..sorun yaşayanlar .yazarsanız memnun olacağım

FBS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sades76 Merhaba,
Aracın saatinde değişiklik olmadı. Flash üzerinde takılı iken kapatıp açmada problem olmadı. Flash ı çıkarıp kapat aç yaptın diyelim sistem açıkken flash ı takınca proğram doğal olarak çalışmıyor. Proğramın çalışması için flash takılı iken sistemin açılması lazım. Bedeki tek sıkıntı yukarda belirttiğim gibi medinav ekranına geçmek istediğimde " \\storoge card\\system\\ home.exe is does not execute" mesajı veriyor. Onuda şöyle çözdüm. Media skini çalıştırmadan telofonumu bluetooth ile sisteme bağaladım. Sonra media skin e geçtim. Sonra medinav ekrenına geçmek için direksiyondaki telefonla arama tuşuna basınca telefonla arama ekranı çıktı. Ordan home tuşuna basınca cihazın ilk açıldığındaki yani medianav ekranına düştüm. Birde sistemi kapatır kapatmaz açarsan (birkaç dakiaka beklemeden) Cihaz ilk ekranına düşmüyor bilginiz olsun. En son hangi ekradaysan orası geliyor. Ayrıca cihazın orjinal sistemindeki navigasyon bu değişiklikten sonra ingilizce oldu. Dili ayarlardan değiştirmeme rağmen navigasyonda hala ingilizce devam ediyor. Daha önce belirlediğim favorilerim silindi. Anladığım: bu sadece flash daki proğramı çalıştırmakla kalmıyor aynı zamanda sistemin kendisinde de değişiklikler yapıyor. Daha önce kendi navigasyonunda arabanın gidiş hızını görebiliyordum şimdi o gözükmüyor. Ama igo da var.

emrebalkan45

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu 2. link ölü yardım edermisiniz 1-3 indi 2 inmiyor

bugcebilge

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar selam. Ortadaki linki bulamayanlar http://www.renaultfanclub.com/renau...dianav-6-03-te-medi-skin-v2-calisiyormus.html konusundaki italyanca siteyi açıp, sayfayı Türkçe'ye çevirip oradan indirsin. Upgrade dosyasını indirince italyanca vs değil. Ben yaptım sorunsuz kullanıyorum şu an....
Video da açtı, navigasyon da. Navigasyon da ses yoktu ama çıkış yaptıktan sonra düzelecek gibiydi. YAzarım onu da
Fbs arkadaşımın sıkıntısı bende de çıktı. Skin değiştirince düzeldi. Bir denemeni tavsiye ederim.
Benim merak ettiğim tek şey geri görüş desteği var mı yok mu ??

FBS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugcebilge arkadaşım, Çok teşekkür ediyorum. Problem sayenizde çözüldü. Öncelikle problemin skin den kaynaklı olduğunu anlayınca incelemelerim sonucunda \USB\skin\Asian altındaki skin800x480.ini dosyasında "[ButtonSortie]Action=\Storage Card\System\home.exe" yazan kısmı "[ButtonSortie]
Action=\MD\Mediaskinv2\WolfNCU\Arret\ArretWolfNCU.exe" (tırnak işaretleri olmayacak) şeklinde düzelttim. Şimdi hiç sorun yok. Problemli olan Türkçe menüler içeren benimde sevdiğim Asian skini kullanabiliyorum. Süper oldu. Çok teşekkür ediyorum.
Bende kamera olmadığı için bilemiyorum maalesef. Selamlarımla.

Son düzenleme: