Media Nav 2 Evolution için En Güncel MediaSkin +IGO 2016.10 haritası + Poi + Speedcam

FBS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir şey daha sorayım. Programı kullanan arkadaşlar. Menavrusta bir şey açınca kendi müziği kapanıyordu. Bunda ise alttan kendi müziği de devam ediyor. Sizde de böyle mi ??
Malesef o sıkıntı bendede var. Ancak uzman moda gecip ses ayarları ile oynayarak navigasyonun sesini daha güçlü yapabiliyorum. Ama pek tatmin edici olmuyor.

bugcebilge

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Malesef o sıkıntı bendede var. Ancak uzman moda gecip ses ayarları ile oynayarak navigasyonun sesini daha güçlü yapabiliyorum. Ama pek tatmin edici olmuyor.
Bende esas sorun uzman moda geçememek :) :) Servise git açtırsınlar diyorlar. Bu yüzden geri görüşü de aktif edemedim..

Şimdi arabadan geliyorum. Lisans klasörlerini de attım ama açmadı. Şimdi son lisansları silip sadece harita, building ve poileri attım. Öyle deneyeceğim. Haritanın lisansı olmaz herhalde. Programındır o

FBS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Lisanslar haritalar içindir diye biliyorum. Uzman mod igo 8 navigasyon içinde bir seçenek: ayarları yaparken biraz daha detaylı ayarlar yapmamızı sağlıyor onunla geri görüş kamerasını aktif edemezsiniz sanırım. Geri görüş kamerasını aktif etmek için navigasyona girmeden win CE içerisine başka bir proğram kurularak yapıldığını anlatan bir yazı okumuştum. Yanılıyorda olabilirim. Ben düşünmediğimden ilgimi çekmemişti. Eğer rastlarsam paylaşırım. Kolay gelsin.

Linki buldum ama bu adam dosyaları indirmek için ya para istiyor yada kendi ürünü kamera bağlantı kablosu alınmasını söylüyor. Ancak bilgi almak için göz atılabilir. http://linkshrink.net/7oKJYU
Ayrıca bilgi amaçlı şu linkde incelenebilir. http://linkshrink.net/7L1aS6

Son düzenleme:

bugcebilge

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çOK teşekkürler. Linki inceledim. Bir şeyler çıkaracağım kesin :))

HumanLeague

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, aracımda MediaNav evolution 7.0.5 versiyonu vardı. Uzun uğraşlar sonucunda versiyonu 6.0.3'e düşürüp mediaskin yükleyebildim.

1-Öncelikle hangi sürümde olursanız olun bu güncelleme sayesinde 6.0.3 sürümüne downgrade yapabileceksiniz.
http://dosya.co/4qzsu3cftjsv/downgrade_Medianav_705_to_603.zip.html
Bu linkten indirdiğiniz zip dosyasının içindeki upgrade.lgu dosyasını fat32 olarak formatlanmış bir usb bellek ile arabamıza yüklüyoruz. Biraz uzun sürebilir bu yüzden bu güncellemeyi yüklerken motorun çalışır vaziyette olması daha doğru olur diye düşünüyorum. Yükleme bittikten sonra cihaz kendini 2 kere yeniden başlatacak. Bir sonraki adıma geçmeden önce sürümümüzün 6.0.3'e düştüğünden emin olalım.
2- Versiyon düşürme işlemini yaptıktan sonra aşağıdaki linkte paylaştığım mediaskin yüklemek için gerekli olan diğer update.lgu dosyasını az önce kullandığımız yada farklı bir USB'nin içine atıp tekrar aynı işlemleri gerçekleştiriyoruz.
http://dosya.co/57j37badzv9t/upgrade.lgu.html
3- Yükleme bittikten sonra aracımıza mediaskin kurulmuş olacak. Ancak küçük bir işimiz daha var. Güncelleme sizin usb'nize bazı dosyalar kuracak. Bunların hepsini silin. Ve aynı USB'ye veya başka bir USB'ye aşağıda rar'lı olarak verdiğim dosyaları tek tek çıkartın.
http://dosya.co/8o7f6eqvthns/USB.rar.html

USB'nin ana dizinine Video ve Mp3 adında iki adet de klasör açın. USB'nizin son hali bu şekilde olmalı.
GPN2lb.png
Ardından USB'yi arabanıza takın ve MediaSkin'in keyfini çıkartın.

Düzeltme: Linkler güncellenmiştir.

Linkler tekrar güncellendi

msevindik

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2014 icon clio 4 aracım var ekran olarak 4.0.2 sürümü yüklü ben bunda video oynatmak istiyorum ancak 1 haftadır okuyorum tam anlamıyla neyı ne yapmam gereklı anlamadım.

Sürüm yükseltmem mi gerekiyor öncelikle?

Burdaki dosyayı indirsem sadece yeterli olur mu?

Konuyla alaklı bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

iyi bayramlar

HumanLeague

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2014 icon clio 4 aracım var ekran olarak 4.0.2 sürümü yüklü ben bunda video oynatmak istiyorum ancak 1 haftadır okuyorum tam anlamıyla neyı ne yapmam gereklı anlamadım.

Sürüm yükseltmem mi gerekiyor öncelikle?

Burdaki dosyayı indirsem sadece yeterli olur mu?

Konuyla alaklı bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

iyi bayramlar

Aracınızın medianav versiyonu muhtemelen 1. nesil. o yüzden farklı yöntemlerlerle atmak mümkün. Maalesef benim cihazım 1. nesil olmadığından ötürü size yardımcı olamam. Ankara'da yerimize gelirseniz yükleyebiliriz.

balo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
slm arkadasım oncelıkle ellerıne saglık emege saygı dılıyorum benım aracım 2016 ıcon 4 surumu 8.0.5 surumu senın soyledıgım sıstemle gerıye dondure bılırmıyım pekı bır sorun olurmu bıde hala aracımın garantısı suruyor bana bu konuda yardımcı olursanız sevın ırım