Media nav evo orjinal video izleme yazilimi

orakles

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler

ozgurkuvars

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emeğiniz için teşekkür ederim, şuan bende 7.05md yüklü, umarım bizlerde yararlanabiliriz.

eodas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
8.0.3 yüklüydü dosyayla güncelledim 9.1.3.A oldu artık video oynatıyor teşekkürler hocam .

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
8.0.3 yüklüydü dosyayla güncelledim 9.1.3.A oldu artık video oynatıyor teşekkürler hocam .

güle güle kullanın.millette bizim emeğimiz olan bu dosyaları ücretsiz indirip kendileri üretmiş gibi millete 50-60 lira satıyorlar

duzguns

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yapanların eline sağlık. mevcut sürümüm 8 küsurdu. dosyayı yükleyince dboot gider mi? ayrıca navigasyon güncellemesini manuel yapmaya devam edebiliyor muyuz?

mtahag

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bazen anlık takılıyor ve takılmadan sonra hışırtı oluyor seste. görüntüde takılma yok. youtube videolarını avi olarak indirdim. usb 3.1 16 gb b flash disk ile

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bazen anlık takılıyor ve takılmadan sonra hışırtı oluyor seste. görüntüde takılma yok. youtube videolarını avi olarak indirdim. usb 3.1 16 gb b flash disk ile
Youtube videolarını direkt indirirsen takılır video,format factory ile cozunurlugu maksimum 800*480 yaparsan asla takılmaz.youtube videolarinin cozunurlugu bu kucuk ekran ve cihaz icin vok yuksek

mtahag

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Youtube videolarını direkt indirirsen takılır video,format factory ile cozunurlugu maksimum 800*480 yaparsan asla takılmaz.youtube videolarinin cozunurlugu bu kucuk ekran ve cihaz icin vok yuksek

çok teşekkür ederim. emeğiniz çok. Allah razı olsun.

MtK

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar öncelikle paylaşım için teşekkürler. Ben aracıma kurdum ve şuan kullanıyorum. Stabil şekilde çalışıyor. Hiçbir takılma ve donma sorunu yaşamadım. Elinize sağlık. Video da çektim isterseniz paylaşım yapabilirim.

juanxea

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Video formatı .avi ve çözünürlükte 640 x 360 piksel olduğunda herhangi bir sorun yaşamadan video oynatabiliyorsunuz. Orhan Köse'ye tekrardan teşekkürü bir borç bilirim.