Media nav evo orjinal video izleme yazilimi

ozgurkuvars

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
7.05md sürümde deneyen oldu mu?

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar öncelikle paylaşım için teşekkürler. Ben aracıma kurdum ve şuan kullanıyorum. Stabil şekilde çalışıyor. Hiçbir takılma ve donma sorunu yaşamadım. Elinize sağlık. Video da çektim isterseniz paylaşım yapabilirim.
hocam video varsa paylaşabilirmisin.kurmak isteyen arkadaşlara fikir verir

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Video formatı .avi ve çözünürlükte 640 x 360 piksel olduğunda herhangi bir sorun yaşamadan video oynatabiliyorsunuz. Orhan Köse'ye tekrardan teşekkürü bir borç bilirim.
güle güle kullanın

okcusezer

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu videoda aynı mantıkda yapılmış bu videoda gördüm yaptım ben oldu şuan kullanıyorum sorunsuz.

https://www.youtube.com/watch?v=28lbMzSP1-U

clio6161

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar yine bir ilkle karşınızdayım.Media nav evo için orjnal video izleme yazılımı.mediaskin,manevrus vs değildir.cihazın orjinal yazılımındaki media menüsü ile video oynatma özelliği kazandırıyor.nette ilk ben ve ücretsiz paylaşıyorum.dosyayı rardan çıkarın.upgrade.lgu dosyasını fat32 ile biçimlenmiş boş usb diske atıp teybe takın ve güncelle diyin.bu kadar basit.yazılım sadece media nav evo 9.1.3 içindir.diğer versiyonlar için çalışma devam ediyor.en kısa sürede hazır olacak. http://s2.dosya.tc/server6/9mcwg3/o_kose_video.zip.html

Hocam öncelikle teşekkür ederim, önceki Q3 harita paylaşımında çok faydalı olmuştu, özellikle de benim bozulan navigasyonumun ilacı olmuştu. Bu uygulamayı da deneyeceğim en kısa zamanda, emeklerin için çok sağol bazılarının çıkar sağladığı şeyleri ücretsiz paylaştığınız için. şuan q4 haritasını da sizden bekliyoruz :))

clio6161

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Youtube videolarını direkt indirirsen takılır video,format factory ile cozunurlugu maksimum 800*480 yaparsan asla takılmaz.youtube videolarinin cozunurlugu bu kucuk ekran ve cihaz icin vok yuksek

Hocam video formatı avi ve 800*480 olmak zorundamı

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam öncelikle teşekkür ederim, önceki Q3 harita paylaşımında çok faydalı olmuştu, özellikle de benim bozulan navigasyonumun ilacı olmuştu. Bu uygulamayı da deneyeceğim en kısa zamanda, emeklerin için çok sağol bazılarının çıkar sağladığı şeyleri ücretsiz paylaştığınız için. şuan q4 haritasını da sizden bekliyoruz :))
teşekkürler iyi dileklerin için.milletinb 50-100 lira istediği şeyleri ücretsiz verdiğimiz halde millete yaranamıyoruz.bugüne kadar bu forumda 10 larca cihazı kurtardım ama yinede çatlak sesler çıkıyor.q4 haritasıda çıktığı zaman emin olki herzamanki gibi ilk ben ücretsiz paylaşacağım.