Medianav Evolution 9.1.3 güncellemesi

milic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
orjinal medianav evolution 9.1.3 güncellemesi arkadaşlar.ben upload ettim.Test ettim 25 gün gündür sorunsuz kullanıyorum.İndirdiğiniz dosyayı fat32 şeklinde biçimlendirdiğiniz boş usb diske atın ve teybe takın.daha sonra ekranda çıkan güncelleme tuşuna basın bekleyin.15-20 dk sürecektir.motor açık kalsın yada açık kontak modunda olsun araç.

http://s7.dosya.tc/server8/zmar7y/upgrade.rar.html

Ayrıca Medianav cihazlar içinvideo izleme mediaskin yüklemesi için vaktim elverdiği sürece yardımcı olurum.özelden yazabilirsiniz.ücret fln talep etmiyorum.dostluk kazansın.herkese saygılar

Son düzenleme:

emingibi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
paylaşım için teşekkürler bu vermiş olduğunuz dosya neyi güncelliyor nevigasyon haritalarını da güncelliyor mu açıklayıcı bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dosya sadece cihaz sürümünü artırıyor tıpkı akıllı telefonlarda android 8 ios 11.2 falan gibi sürüm güncelliyor. haritalar için renaulttan isterseniz 50 dolar falan olması lazım. yine bi takım işler ile yapanlarda var daha uygun meblağ ile.

arguncakmak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yeni gelen birşeyler var mı sürüm ile birlikte yüklemeye değer mi? Bende orjinal 4,0,6 sürüm var.

emingibi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ücret istiyenler haritaları güncelliyor o sebeple ücretli sizin dediğiniz güncellemeyi
Renault Media Nav Toolbox ile ücretsiz zaten yapabilirsiniz.
renult ana siteden ücretsiz güncelleme linki ve videosu var.

ozgurkuvars

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emeğinize sağlık, bir sorum olacaktı. Ben bu sitede bulunan paylaşımdan 7.0.5'e yükseltmiştim. Şimdi bu güncellemeyi de yükleyebiliyor muyuz?

milic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emeğinize sağlık, bir sorum olacaktı. Ben bu sitede bulunan paylaşımdan 7.0.5'e yükseltmiştim. Şimdi bu güncellemeyi de yükleyebiliyor muyuz?
cihazın media na evo ise güncellersin.media nav ise olmaz

milic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arada kopan telefon bağlantısı iyileştirilmiş.kopma olmuyor kesinlikle.cihaz daha hızlı ve stabil çalışıyor
yeni gelen birşeyler var mı sürüm ile birlikte yüklemeye değer mi? Bende orjinal 4,0,6 sürüm var.

milic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
paylaşım için teşekkürler bu vermiş olduğunuz dosya neyi güncelliyor nevigasyon haritalarını da güncelliyor mu açıklayıcı bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler
haritayı değil sadece cihaz yazılımını en son sürüme güncelliyor

Alisahn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ayarlar bölümünde ekstra gelen bişiler varmı sensör ekranı fln açılıyor galiba