MediaNAV Üzerinde Video Oynatma Hk.

Uğurlu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba

2015 clio 4 icon Medinav sürüm 4.1.0 media skin kurmak istiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

bloodrock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam video oynatma için media skin yükleyeceksen hiç gerek yok,

https://www.youtube.com/watch?v=CC4epMZVwrk&feature=youtu.be

bunun dışında harita güncellemesi istiyorsan,

https://www.youtube.com/watch?v=mNtkhZZEJA4&feature=youtu.be

geri vites aktivasyonu için istiyorsan da gerek yok onu micom ayarlarından yapabiliyorsun.

https://www.clio4kamera.com

Bu site Hakan diye bir arkadaşın (netten buldum kendisini) "otocameraizmir" diye geçiyor, bende 2013 clio 4 touch var; kendisinden "elektronik destekli kamera seti" aldım (250.-TL)
Saolsun neyi nasıl yapacağım konusunda baya yardımcı oldu, montajı da biraz benim becerim biraz onun sayesinde kendim hallettim.

QUOTE=m_ugurlu;1082134]Merhaba

2015 clio 4 icon Medinav sürüm 4.1.0 media skin kurmak istiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.[/QUOTE]

cesurz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Beyler hepinize selamun aleykum ben kartalda oturuyorum clio4 2014 aracım var.

bayramda yolculuk yaapacagız benım cocuk video izlemeden durmuyor mediaskin olayını bir türlü yapamadım kartal civarlarında bana yardımcı olacak biri varsa yanına giderim neyse hakkı vereyim benı bu işten kurtarın :) 05358424078

marko

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Beyler hepinize selamun aleykum ben kartalda oturuyorum clio4 2014 aracım var.

bayramda yolculuk yaapacagız benım cocuk video izlemeden durmuyor mediaskin olayını bir türlü yapamadım kartal civarlarında bana yardımcı olacak biri varsa yanına giderim neyse hakkı vereyim benı bu işten kurtarın :) 05358424078
özele bak hocam

Tolun10

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar ben 4.1.0 versiyona video oynatma yükledim fakat silmek istiyorum nasıl yapabilirim bi bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilirmi?

POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serdarotaci

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam merhabalar. Bizde bir tane Clio 4.5 var yani medianav evo olan versiyonu. internetten o kadar fazla aramama rağmen sadece güncelleme dosyasını bulabildim hala video oynatamıyorum. l
lütfern yardımcı olabilirsiniz küçük kızım için istiyorum.

Demir001

Kayıtlı Üye
46-Kahramanmaraş
Merhaba;
Media Nav sürümünü 1.0.15.3 versiyonuna güncelledim ve video oynatma özelliği aktifleştirdim video oynatma yazılımı çok kötü araç çalışınca media navı aux da başlatıyor ve çoğu videoyu oynatmıyor. 1.0.15.1 sürümüne geri dönmek istedim fakat Media Nav Sadece güncelleme odaklı yazılım alıyor eski versiyona geçmek için farklı yazılımlar gerekiyor. Uzun lafın kısası 1.0.15.3 sürümünden 1.0.15.1 sürüme dönmek istiyorum yardım edebilecek arkadaş var mı? Güncel Haritaları da indirmek istiyorum. Bu konu hakkında yardımcı olacak arkadaş varsa çok sevinirim. Şimdiden Teşekkürler.

blue_mail

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar micom test modu v9.0.9.9 giriş şifresini bilen var mı?