MediaNAV Üzerinde Video Oynatma Hk.

Poseidon34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Merhaba; 9.1.3 güncellemesi yaptım, video oynatmayı kurdum ve haritaları yükledim. Burada ki Osman arkadaş çok yardımcı oldu Allah razı olsun. Benim bir sorum olacak, youtube dan direkt indirdiğim bir videolardan bazıları açılıyor bazıları açılmıyor. Çok video izledim ama bir türlü programı bulamadım. MP3 STUDİO YOUTUBE DOWLOANDER gibi programlar dan Avi Hd olarak indirmem gerektiğini öğrendim fakat bir türlü bulamadım programı yardımcı olabiliecek var mı

gencosman1453

Kayıtlı Üye
16-Bursa
Arkadaşlar Merhaba; 9.1.3 güncellemesi yaptım, video oynatmayı kurdum ve haritaları yükledim. Burada ki Osman arkadaş çok yardımcı oldu Allah razı olsun. Benim bir sorum olacak, youtube dan direkt indirdiğim bir videolardan bazıları açılıyor bazıları açılmıyor. Çok video izledim ama bir türlü programı bulamadım. MP3 STUDİO YOUTUBE DOWLOANDER gibi programlar dan Avi Hd olarak indirmem gerektiğini öğrendim fakat bir türlü bulamadım programı yardımcı olabiliecek var mı
Uğraşma o elindekilerle. Sana burda kolay kolay kimse yardımcı olmaz. Video düzenlemek isteyen arkadaşlarda yüklemiş olduğum bu iki programı android telefonlarda kurun. Tube mate programından indirirken 426X240 seçerek MP4 seçin. Format cevirmekle düzenlemekle uğraşmayın. Medinavlar için en uygun format yukarıda belirttiğim şekilde yaptığınızda donma takilma kasma yapmadan izleyebiliyorsunuz.
https://s6.dosya.tc/server14/4kjkah/video_izleme.rar.html

TECNO CH6i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

Poseidon34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uğraşma o elindekilerle. Sana burda kolay kolay kimse yardımcı olmaz. Al bu iki dosyayı telefonuna yükle. Tube mate den indirirken 426X240 seçerek MP4 seç. İndirince buraya yaz
https://s6.dosya.tc/server14/4kjkah/video_izleme.rar.html

Osman Bey Allah razı olsun hep siz yardımcı oluyorsunuz gerçekten. Abi alta kopyaladım yazdığını. Ama Al bu iki dosyayı telefonuna yükle dediğin kısmı anlayamadım. Telefona hangi programı yükleyeceğim

Poseidon34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi bir de size özel msj atamıyorum, sanırım msj kutunuz dolmuş ya da ben beceremiyorum. Apple kullanıyorum cep telefonuma hangi programı yüklemem gerekiyor. Direkt pc den işlem yapabilmem için yok mu bir program acaba

gencosman1453

Kayıtlı Üye
16-Bursa
Abi bir de size özel msj atamıyorum, sanırım msj kutunuz dolmuş ya da ben beceremiyorum. Apple kullanıyorum cep telefonuma hangi programı yüklemem gerekiyor. Direkt pc den işlem yapabilmem için yok mu bir program acaba
Dolmuştur olabilir. İki dosyayı da android telefona yüklersen kullanabilirsin. Apple olmaaaaaaz. sınıfta kaldın.;⁠-⁠) PC ye devam o zaman. Format factory indir ordan video formatlarını değiştirip kullanabilirsin.

Son düzenleme:

Poseidon34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Format Factory de kliplerin tam olarak çözünürlüğü ve cinsi ne olmalıdır?

gencosman1453

Kayıtlı Üye
16-Bursa
Format Factory de kliplerin tam olarak çözünürlüğü ve cinsi ne olmalıdır?
Bir yerlerden şöyle bir ekran görüntüsü almıştım umarım işe yarar ben denemedim. Ama ise yarayacağından eminim. YouTube'dan indirirken ben 426X240 mp4 olarak kaydediyorum biraz deneme yanılma ile yapman gerekecek.2a67e5e23e1b56ea9420c44316a81324.jpg

Poseidon34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok teşekkür ederim