megan 2 saat paneli

tutankamon09

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba herkese iyi akşamlar
megan 2 aracım da bulunan dijital saatin bulunduğu panelde soyulma var bu paneli değiştirmek mi gerekiyor eğer öyleyse kaç tl dir? yoksa başka bir çözüm bulunabilir mi? önerilerinizi bekliyorum lütfen yardımcı olun tşkler

Son düzenleme:

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Söküp boyatabilirsiniz.Aynı soyulma göstergelerin şapkasındada olacak.İkisini beraber boyatın bence.

tutankamon09

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkür ederim abi. peki boyatan var mı hiç? bana ne kadara mal olur. görünümü ile nasıl oluyor umarım kötü durmaz?

tutankamon09

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ya da serviste bu parça değişiyor mudur tahminen kaç paradır ve telefon ile arayıp fiyat öğrenebilir miyim servisten? servise hiç araba götürmedim acemiliğimi maruz görün. önerisi olan arkadaş yok mu ?

breakbeat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Değişime ne meraklısınız yahu :) Ben sıcak suyla soydum saati, boyatmaya bile gerek kalmadı. Kendiniz boyayın max 20 liraya hallolur, elinizde kalan malzemelerle de arabanın tüm iç aksamını boyarsınız

tutankamon09

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cevabınız için çok teşekkür ederim. :D saatlerdir pc nin başında bekliyorum
aslında haklısınız ama ben bu konularda çok takıntılıyım hastalık derecesinde herşeyin orjinal olmasını isterim. bu da açıkcası hep cebime zarar veriyor ama ne yapayım kurtulamıyorum ki. amacım sadece fikir almaktı o parça o şekilde satılıyor mu diye ve tabiki fiyatı. yoksa yarın istanbul ümraniyedeki günerler servise gidip soracağım danışacağım:) yardımcı olabilirseniz sevinirim.
şimdiden çok teşekkür ederim saygılarımla

golge71gs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Plasti dip ile kaplama yapabilirsin. Güzel oluyor. Bende bi kaç gün içerisinde yapacağım o uygulamayı inşallah.

tutankamon09

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mesajın için teşekkür ederim öncelikle.
plasti dip ne olduğunu bilmiyorum. yaptığında resimleri paylaşırsan sevinirim. ben daha bir işlem yaptırmadım. İnşallah param olunca yaptıracağım. çünkü döşemelerde de sarkmalar mevcut ve ön cam çatlak hepsini aynı anda yaptırmayı düşünüyorum. bu arada cam için ne önerirsiniz kasko yok araçta cebimden yaptıracağım. doraglass felan mı yaptırsam yoksa serviste mi yaptırsam.?

mobilman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben sormuştum serviste ama unuttum:( ama komple tek parça yani radyo ekran göstergesi ve arkasındaki parçayla birlikte satılıyor. ya 300tl yada 600tl idi. İkisinden biri

YILDIRIM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben söküp tinerle temizledim , ardından plastik astar daha sonra matsiyah boya ile boyadım. Kimse orjinal olmadıgına inanamıyor. Tiner 5 tl astar 10tl sprey boya 20 tl . Tüm havalandırma ve saat kısmını yaptım . Plastik Astar ve tiner arttı . Sökme kısmı biraz ugraştırdı ama bidaha yapsam 5 dk sürmez. Tors anahtarım yoktu. Bir saat içinde kapı kolları dahil yapılabilir bence hadi 2 saat olsun . İşin Püf noktası eski plastitp boyayı zedelemeden çıkartmak oda sentetik tinerle çat diye oluyor. 2. Püf nokta boyadan önce plastik astarı ile malzemeyi boyamak sonra asıl boya ya girişmek.ben ön tarafı sökmüşken teybi de söküp aux çıkışı yaptım forumdaki yardımcı olan arkadaşlara tekrar teşekkürederim. Ümraniyede iseniz yardımcı olmaya çalışırım.