megan 2 saat paneli

mobilman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben söküp tinerle temizledim , ardından plastik astar daha sonra matsiyah boya ile boyadım. Kimse orjinal olmadıgına inanamıyor. Tiner 5 tl astar 10tl sprey boya 20 tl . Tüm havalandırma ve saat kısmını yaptım . Plastik Astar ve tiner arttı . Sökme kısmı biraz ugraştırdı ama bidaha yapsam 5 dk sürmez. Tors anahtarım yoktu. Bir saat içinde kapı kolları dahil yapılabilir bence hadi 2 saat olsun . İşin Püf noktası eski plastitp boyayı zedelemeden çıkartmak oda sentetik tinerle çat diye oluyor. 2. Püf nokta boyadan önce plastik astarı ile malzemeyi boyamak sonra asıl boya ya girişmek.ben ön tarafı sökmüşken teybi de söküp aux çıkışı yaptım forumdaki yardımcı olan arkadaşlara tekrar teşekkürederim. Ümraniyede iseniz yardımcı olmaya çalışırım.

Privilage serisinde içi bej olduğu için özellikle kapı tutamaçları için önerin var mı? bir de sürekli tutalan bir yer yani temas edilen biryer olduğu için bu dedilerin kapı kollari için geçerli olur mu?

YILDIRIM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet olur. Ben kapı kollarınıda aynı taktikle siyah yaptım .sizde tek sorun bej rengi tutturmak. Siyah kolay bir renk. Kolay gelsin