Megane 1 Rölanti sorunu kafa kırdıracak

ysinanata

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeş ben dede rolanti sorunu var bulamadılar benimki düşük çalışıyo ustaya gittim manifolt contası değil de kelebek boğazı con tasın dan olur dedi birde manifolt contasını burda bulamasın dedi sen nerden aldın ankara da oturuyosan bana bi usta veya o contalardan alabileceğim acenta ismi verebilirmisin teşekkürler ben de değiştireyim

contacı ya gideceksin conta kesecek eğer yoksa ben istanbuldayım burada var ankarayı bilmiyorum

YunusEK

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2001 kullanıyorum rolanti konusunda sıkıntı çıkartmıyor

Erhanerbir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rolenti dengesizliği gaz kelebeği yüzündendir. İşten anlayan birine bilgisayara bağlatırsan görünür...
Sıkıntı elektroniktir, tek çare değiştirmek. Aynı sorun bende de var. Uygun fiyata denk gelirse alacam...

selim_tr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yetkili servise gittim lpg bulunduğu için bakmadilar ben nereden bulacağım bilgisayarlı sistemi

Erhanerbir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sanayilerde genelde işten anlayan birileri mutlaka olur... Hangi şehirden olduğunu yazarsan buradan birini tavsiye eden çıkar herhalde...

yugen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sevgili arkadaşlar ben İstanbul Başakşehirdeyim. Benim aracımda da rölanti sorunu var. İyi bir Megane 1 ci usta arıyorum yardımcı olabilirmisiniz.

mirzabey56

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
s.a arkdaşlar benim aracımında rolenti çok düşmesinden şikayetçiydimm boğaz kelebeği temizlettirdim ve aynı anda atiker sıralı sistemde taktırdımm şuanda ise rolantin 2000 devirlerde geziyorr arada düzeliyor ama genelde yüksekk acaba neden olablir?? acaba biraz adaptasyon için beklemelimiyim..

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Üstadım megane 2 aracım vardı dizel 1 senedir rölanti sorunum vardı rölanti dalgalanıyordu. Nerelere gittim kimse bilmedi en son bi tavsiye üzerine pompa enjektörcü bi tanıdıga gittim pompa üzerinde kahverengi müşür vardı onu değiştirdim sorunum kalmadı

Erhanerbir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Katılıyorum... Bende de rolenti sorunu var, bilgisayara bağlayınca kelebek hata veriyor.
Masraftan kaçalım diye ucuz olan herşeyi değiştirdik. Manifolt contasını değiştirdim, benden önceki sahibi rolenti valfini değiştirmiş, fakat bir gelişme yok. Çıkma kelebek alıp denicem bakalım...

ömereren

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cıkma kelebek iyimi nerden bilecen temizlet tekrar tak hata kodunu sil düzelir