Megane 1 Rölanti sorunu

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba boğaz kelebeğinden yapabilir. Boğaz kelebeği orjinal değil ise sıkıntı yaşayanları biliyorum. Kelebek tarafı tesisat kontrolü yaptırmanızı önerebilirim. İyi forumlar.

Özgür Çetin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sizin tavsiyeniz üzerine arabamın motoruna bir baktım ki . Basınç kaptörü daha önceden kırılmış onu da yapıştırdıkları yerden oynamış. Inşallah benim rölanti sorununu buldum. Size çok teşekkür ederim

Ne demek işimiz bu. Benim Aracımda çok paralar harcadım çok canımız yandı sorunları bulana kadar başka canlar yanmasın sevindim sorun düzelmesine

Özgür Çetin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba boğaz kelebeğinden yapabilir. Boğaz kelebeği orjinal değil ise sıkıntı yaşayanları biliyorum. Kelebek tarafı tesisat kontrolü yaptırmanızı önerebilirim. İyi forumlar.
Basınç kaptorundenmis onur abi.
Benim ide de canımız yandı ilk aklıma o geldi arkadasa söyledim baktırmis sorun ondan cikmis

yakan64

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
zazum5560 da soyledigi gibi aynin sorun benim aracta da vardi. Rolanti moturunu degistirince duzeldi gibi iki gundur bir sirun yasamiyoru. İns bundan sonrada yasamam ancak direksiyon agirlasti gibi motordan kayisin bulundugi yerden titir ses geliyor nedendir ins bu sorun degilir. Bilgisi olan varsa paylasabilir mi ?

weyselaysel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
zazum5560 da soyledigi gibi aynin sorun benim aracta da vardi. Rolanti moturunu degistirince duzeldi gibi iki gundur bir sirun yasamiyoru. İns bundan sonrada yasamam ancak direksiyon agirlasti gibi motordan kayisin bulundugi yerden titir ses geliyor nedendir ins bu sorun degilir. Bilgisi olan varsa paylasabilir mi ?

Hidrolik Pompasının yağına bakın. Yağ bitmiştir.

bilginecane

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar büyük uğraşlarım sonucu sorunun rölanti motorundan olduğunu tespit ettim. Orjinali ile değiştirdim. Yeni araba almış gibiyim.

bilginecane

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Basınç kaptöründen değilmiş, krank sensörü bunları hep baktık ama düzelmemişti. Rölanti motorundan kaynaklanıyormuş. Herkese saygılar