Megane 2 2004 1.6 authentique (Sorularım)

Gökhan Çetin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle meraba arkadaşlar forum yeni kayıt oldum şuanki aracım 2004model 307 1,4hdı megane 2 2004 1.6 authentique ile takas yapmayı düşünüyorum yda satıp yeni alıcagım araba megane2 olucak araştırmalarıma göre authentique en boş modeli bunun özellikleri nedir dinamik modeline göre ne eksikleri vardır sunroof falan önemli deil baktıgım araçta çelik jant ve sis farıda var sonradan takılmış, megane 2 lerin hepsindemi kart var, 1,6lpg gidişi nasıl,307den sonra beni üzermi masraf olarak parça fiyatları nasıl, bu sorulraımı cevplrsaanız sevinirim arkadaşlar inş yeni aracım megane 2 oluck

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle Ailemize Hoşgeldiniz Gökhan bey

Clio 4 Kaullanıcısı olmadan önce 2006 Model 1.4 98 HP Megane II Kullanıcısıydım 1.4 serileri düz seri Authentique'dir ve hiçbir Opsiyonu yoktur belirteceklerim haricinde;

Araçta 2 cam otomatiği 6 airbag klima kaset çalar vb donanım mevcut.

Dinamique modellerinden farkı araçta donanım eksikliğidir. Kasa yapısı olarakta ön arka tampon dikiz aynası kapakları ve yan kapı çıtaları siyahtır.

Benim size Önerim şu bu araçtan asla Performasn beklemeyin Ayrıca donanım doluluğuda yukarda bahsettikerimden hariç authentique serisinde hiçbiri yok

Keyifli forumlar

Gökhan Çetin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle Ailemize Hoşgeldiniz Gökhan bey

Clio 4 Kaullanıcısı olmadan önce 2006 Model 1.4 98 HP Megane II Kullanıcısıydım 1.4 serileri düz seri Authentique'dir ve hiçbir Opsiyonu yoktur belirteceklerim haricinde;

Araçta 2 cam otomatiği 6 airbag klima kaset çalar vb donanım mevcut.

Dinamique modellerinden farkı araçta donanım eksikliğidir. Kasa yapısı olarakta ön arka tampon dikiz aynası kapakları ve yan kapı çıtaları siyahtır.

Benim size Önerim şu bu araçtan asla Performasn beklemeyin Ayrıca donanım doluluğuda yukarda bahsettikerimden hariç authentique serisinde hiçbiri yok. Megane II 1.6 16 v yada 1.5 dCI motorlara bakabilirsiniz authentique olması önemli değil sadece 1.4 konusunda aceleci davranmayın :eyv

Keyifli forumlar
Hocam cevabınız için teşekkürler zaten şuanki aracım 1,4 baktıgım araç 1,6lpg donanım önemli deil benim için bide son bi sorum var 2004model 1,6 16v de yolbilgisayarı varmı en boş modelinde teşekkürler

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Megane 1.6 16v seni fazlasıyla memnun eder...

Gökhan Çetin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar peki 2004model boş olan modelinde yol bilgisayarı varmı

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle meraba arkadaşlar forum yeni kayıt oldum şuanki aracım 2004model 307 1,4hdı megane 2 2004 1.6 authentique ile takas yapmayı düşünüyorum yda satıp yeni alıcagım araba megane2 olucak araştırmalarıma göre authentique en boş modeli bunun özellikleri nedir dinamik modeline göre ne eksikleri vardır sunroof falan önemli deil baktıgım araçta çelik jant ve sis farıda var sonradan takılmış, megane 2 lerin hepsindemi kart var, 1,6lpg gidişi nasıl,307den sonra beni üzermi masraf olarak parça fiyatları nasıl, bu sorulraımı cevplrsaanız sevinirim arkadaşlar inş yeni aracım megane 2 oluck

Kardeşim Bende Çok Araştirdim 307 , 207 , Megane Arasinda Kalmiştim 4 5 Ay Baktim Araştirdim. Ve En Sonunda Megane 2 Sedan !.6 Dinamik Modelini Aldim. Tekno Paket Araçimda Olmasi Gereken Bütün Özeliikler Mevcut ve Şiddetle Tavsiye Ederim Sana 115 bg Beni Fazlasiyl Memnun Ediyor ki Ben Hiz Yapan Biriyim ! Senide Memnun Edeceğini Düşünüyorum.. Ama Tabiki Bizim Yönlendirmemiz Bir Yere Kadar Sen İçine Nasil Siniyosa Öyle Yap , Ona Göre Kararini Ver Binicek Olan Sensin..