Megane 2 2004 1.6 authentique (Sorularım)

Gökhan Çetin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim Bende Çok Araştirdim 307 , 207 , Megane Arasinda Kalmiştim 4 5 Ay Baktim Araştirdim. Ve En Sonunda Megane 2 Sedan !.6 Dinamik Modelini Aldim. Tekno Paket Araçimda Olmasi Gereken Bütün Özeliikler Mevcut ve Şiddetle Tavsiye Ederim Sana 115 bg Beni Fazlasiyl Memnun Ediyor ki Ben Hiz Yapan Biriyim ! Senide Memnun Edeceğini Düşünüyorum.. Ama Tabiki Bizim Yönlendirmemiz Bir Yere Kadar Sen İçine Nasil Siniyosa Öyle Yap , Ona Göre Kararini Ver Binicek Olan Sensin..
Anladım hocam. Dinamik modelini alabilsem güzel olurda bakalım hayırlısı baktıgım araç olmayıp benimkinide satabailirsem dinamik almaya çalışıcagım

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anladım hocam. Dinamik modelini alabilsem güzel olurda bakalım hayırlısı baktıgım araç olmayıp benimkinide satabailirsem dinamik almaya çalışıcagım

Benim Araç Full Arti Full , Ama Dinamik Modelinin Mercek Farsiz , Sunroufsuz Modelleri Var Onlar Senin Bütcene Uyabilir . Hem Otantikden Daha Donanimlidir..Birde Onlara Bakmani Tavsiye Ederim.. :)

akn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bütçeniz kısıtlıysa ve donanımları dert etmiyorsanız boyası, değişeni olan bir Dinamik modelini almaktansa temiz boyasız authentique almak bana göre daha mantıklı. Yakıtı hakkında ise bir hafta önce Ankara'dan Denizli'ye geldim 500 km yol yaptım 90-120 arası bir hızda km de 20 kuruş yaktı. Şehir içinde sizin kullanmanıza bağlı olarak değişir ama sakin kullanımlarda 25 civarında yakar.

M3T0

Metin GÖKDELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi kolçak olcak bi arabada ben onu bilir onu söylerim :)