Megane 2 Cam film YARDIMi

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracım 2008 EXPRESSİON PLUS :D özel üretim farların yakınca çekimi varmı farları siyah yapıcam içi gözükmesin ama polis çevirirmi diye düşünüyorum

aracınız özel üretim degil sadece ek paketli :) aracınızın benim aracımdan farkı farların beyaz tabanlı olması, ic mekan yarı bej olması, bide motor gücü 100 olması benim motor gücüm 105 beygir 6 ileri vites 1.5 dci :eyv neyse aracınız cok guzel maasallah neden satıyosunuz anlamadım :) farları siyah yaparsınız bulursunuz cıkma siyah tabanlı far benimkinden taktırırsınız. yada farların icini acıp boyayabilirsiniz.. ama en mantıklısı yeni siyah tabanlı almak. ben 1 senedir böyle zifiri karanlık dolasıyorum 1 kere bile polis beni cvirmedi ama ankarada nolur bilmem. buda istediginiz resim :)

fotoraf0020c.jpg

Rs.ONUR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkür ederim aracı satmıyorum sadece öle koydum çok memnunum biraz önce mugen TİP CAM RÜZGARLIGI TAKTIRDIM SIRADA FİLİM VAR SONRA ÖN FARLAR İNŞ. :) fiber rs tanpon kullanmak istiyorum sizce nasıl olur

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkür ederim aracı satmıyorum sadece öle koydum çok memnunum biraz önce mugen TİP CAM RÜZGARLIGI TAKTIRDIM SIRADA FİLİM VAR SONRA ÖN FARLAR İNŞ. :) fiber rs tanpon kullanmak istiyorum sizce nasıl olur

Benim Aracımdada Vardı Mugen rüzgarlıklar monza markaydı hatta ben arka kapıların rüzgarlıgına megane yazısı cıkarttım reklamcılarda onu yazdım :) ama itin teki ön kapıdaki rüzgarlıgı sokup kırmıs bence mecbur soktum hepsini. filmli camlı megane 2 lere yakısıyor filmsizlere pek yakısmıyor cünkü ortadaki kapı diregi bozuyor işi :eyv benim camlar film + kapı direkleri parlak folyoluydu yakısıyordu mugen ama işte itlik yaptılar :eyv fiber rs tamponları 250 tl ye yapıyorlar 10 numara olur bence yaptırın :eyv babam karısmasa arabaya bende yaptırıcam rs tampon ve 3.5 yay ama kızıyor adam uzun kısa ve sis farlarım 8000k xenonlu rs tamponda olsa süper olurda :D

buda mugenler varken camlarımda :)

fotoraf0199j.jpg

fotoraf0167.jpg

hatta adamın biri sahibinden.com da ilanda kullanmıs benim aracı :D

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...garligi-on-ve-arka-mugen-tip-51096592/detay/?

Son düzenleme:

Rs.ONUR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
filim yok flim çektirmem lzım rs tanponda yaptırcam :)

Rs.ONUR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
anil bey muaneden geçermi arkaları 3 numara yapsam önü 4 numara yapsam

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
anil bey muaneden geçermi arkaları 3 numara yapsam önü 4 numara yapsam

4 numara diye film yok bildigim kadarıyla ligth black (1 numara) - medium black ( 2 numara) - dark black ( 3 numara ) boyledir numaralandırılması.. komple 3 numara yapıcaksınız işte. ama en ön cam hariç tabiki. kesinlikle yaptırmayın en ön cam'a. muayenedende hafif kusur geçiyor.

Rs.ONUR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
önü 2 numara yapsam dicektim yanlış yazmısım k.bakmayın arka camlar 3 ön camlar 2 numara

Megane-FU*

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
acaba bendemi 3 numara yaptırsam filmleri 2 numara gerçekten içerisi bej olunca gösteriyor

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
acaba bendemi 3 numara yaptırsam filmleri 2 numara gerçekten içerisi bej olunca gösteriyor

önü 2 numara yapsam dicektim yanlış yazmısım k.bakmayın arka camlar 3 ön camlar 2 numara

komple 3 numara yaptırın.. ben cam filmi cektirirken bi tane golf 6 geldi cektirdigim yere arabaya xenon takılcaktı. camları filmliydi ama nasıl desem yani benim orjinal cam gibiydi :D ic mekanı bejdi arabanın benim film işlemi bitti arabalar yanyanaydı bi ona baktım bi benimkine golfun sahibiylede konustum araba güzel camlarıda sip siyah yapın dedim adam bana daha dün burda 2 numara film cekildi dedi :D sastım kaldım bi benimkine baktım zifiri karanlık sipsiyah ici gozukmuyor bide golfe baktım ici kabak gibi gozukuyor sanki camlar renkli cam film degil gibiydi :D o yuzden 2 no cektirirseniz icerisinin gozukmesinden rahatsız olup filmleri sokup 3 cektirebilirsiniz demedi demeyin..

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeş ankara daysan kazım karabekirde can can oto var orada yaptırabilirsin yanlız bu havada cam filmi olmaz ankara için konuşuyorum içersinde kalan suyu ankaranın muhteşem ayazında kapalı garajdada bekletsen kurutamazsın bıraya kalmaz atmaya başlar sen bu iş için yazı bekle derim çizilmez amerikanıda çektir kafan rahat olsun