Megane 2 Cam film YARDIMi

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence çok koyu yapmayın. kuruması için de güneşli bi hava olması gerekiyor, o yüzden uygun zamanı seçin derim. :eyv

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence çok koyu yapmayın. kuruması için de güneşli bi hava olması gerekiyor, o yüzden uygun zamanı seçin derim. :eyv

aga bende 2011in ocak ayında cektirmiştim filmi istanbulun kapalı ve ayaz bi gününde :D valla cekildikden sonra camlarıda actım en ufak sıkıntı yok :D en ufak atma kabarma yok galiba sokturerek yapılınca 0 sıkıntı cıkıyor :)

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
aga bende 2011in ocak ayında cektirmiştim filmi istanbulun kapalı ve ayaz bi gününde :D valla cekildikden sonra camlarıda actım en ufak sıkıntı yok :D en ufak atma kabarma yok galiba sokturerek yapılınca 0 sıkıntı cıkıyor :)
bizim mersinde güneş eksik olmaz :) bu yaz çektirdim en sıcak gündü :) silmeyin ve camları indirmeyin bi gün dedi. bi hafta sonra başka araca çektirdik aynı yerde. onu da bi gün açmadık ama o açıldı işte. galiba sökülmeden yapılınca kalkma ihtimali yüksek oluyor.

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bizim mersinde güneş eksik olmaz :) bu yaz çektirdim en sıcak gündü :) silmeyin ve camları indirmeyin bi gün dedi. bi hafta sonra başka araca çektirdik aynı yerde. onu da bi gün açmadık ama o açıldı işte. galiba sökülmeden yapılınca kalkma ihtimali yüksek oluyor.

aynen öyle kardesim ben valla cektirdim eve giderken actım camları :D aynen dedigin gibi sökülerek yapılınca 0 hatayla yapılıyor. ama sokulmeden yapınca atma kabarma riski olusuyor sonra git gel mazot benzin parasına yazık. :) yek_ka nickli yunus emre arkadasımız sokturmeden latitudesine atma kabarma yapmıs 2 3 defa gitmişti yanlıs hatırlamıyorsam.

darkman

Erol BULUT,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben söktürmeden yaptırdım herangi bi sorun yok 8 aydır. biraz ustanın tecrübesiyle ilgili kalkma olayları falan

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben söktürmeden yaptırdım herangi bi sorun yok 8 aydır. biraz ustanın tecrübesiyle ilgili kalkma olayları falan
birazda şans. benim araçla o dediğim araç aynı yerde aynı ustalar tarafından yapıldı. Ama benim araçta bi sorun çıkmadı, diğerinde çıktı.

darkman

Erol BULUT,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şans meselesi de çok doğru bende çok methedilen bir llumar bayisinde yaptırdım ama camda ufak bi bölüme film çekmemişlerdi gidip tekrardan yaptırdım

MeganeSport

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam yaptırdınmı bilmiyorm ama Keçiören'de Rüya otmtv. var ben memnun kaldım.tavsiye ederim
Hangi renk çektire bilirim_ ankaradan yaptırcam yaptıran memnun kalan varmı... çektireceğim yerlerin adresini fiyaatıyla alabilirmiyim

Teşekkürler şimdiden

tayfun megane

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar ben bu fotoları neden göremiyorum acaba