Megane 2 HB Alınır mı Bakar msıınız?

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane2 HB kasaları tutulmuyor. Km konusuna takılmayın bakımları zamanında yapılmış ve düzgün kullanılmış bi araç sizi üzmez. Bu araçların donanımlarına fazla kanmayın derim. Orta derece donanımlı bir araçtansa iyi derece az donanımlı araç tercih ederseniz iyi olur. Eğer imkanınız varsa sedan kasa ileri dönemlerde satarkende kolaylık sağlar. Fiyatı bana yüksek geldi.

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Araba komple boyalı gibi geldi bana çok mat duruyor yada ışıktan öyle. Arka bagajdaki megane yazısı yok belliki birşeyler olmuş. Km oynanmamış ise normal tramerden sorgulayabilirsin.
Manuel vites alırsan yakıttan tasarruf edersin.
Privilege kategorisine eklenmiş ama araba sanırım Dinamik model. Jantları Privilege jantı değil döşemeleri bej değil.

Benim tavsiyem. Önce sanruffluları ele. Bu modellerde özellik olanını değilde temiz olanını araştır.
+ Eğer kredili almayı düşünmüyorsan galeriden değil Sahibinden satılık olanları araştır.

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Otomatık ve hb girmeyin bence zarar edersiniz :berbat :berbat

Satarkende hemeen sataamazsınız :berbat :berbat

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle bu araç tamam donanım olarak güzel ancak şunu söyliyeyim siz bu aracı satarken çok zarar edersiniz ve satmaya kalkasanız 3-4 ayda zor satarsınız.Tayfun arkadaşımızında benzinli aracı var aylarca durdu satmadı en sonunda.

Megan alıyorsanız madem hatcback'e karar verdiniz manuel vites ve dizel alın mutlaka otomatik vites benzinli aracı çok zor satarsınız.

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle bu araç tamam donanım olarak güzel ancak şunu söyliyeyim siz bu aracı satarken çok zarar edersiniz ve satmaya kalkasanız 3-4 ayda zor satarsınız.Tayfun arkadaşımızında benzinli aracı var aylarca durdu satmadı en sonunda.

Megan alıyorsanız madem hatcback'e karar verdiniz manuel vites ve dizel alın mutlaka otomatik vites benzinli aracı çok zor satarsınız.

Emre Kardeşim Yalniş Anlaşilmasin Ben Ederinden Fazla Yazdiğim İçin ve İndirim Yapmadiğim İçin , Bir Taraftanda Satmaya Kiyamadiğim İçin Birazda Senin ve Yakin Çevremdeki Kardeşilerimin Yoğun İsrari Yüzünden Satmama Karari Aldim... Araçim Hala İlnadadir 32.500 Yazdim 30.000 Gördü Fakat 32.499 a Düşmem hehe hehe

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Başkan o kadar emeğe 32.500 yakışır yani [emoji106]

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

Emre Kardeşim Yalniş Anlaşilmasin Ben Ederinden Fazla Yazdiğim İçin ve İndirim Yapmadiğim İçin , Bir Taraftanda Satmaya Kiyamadiğim İçin Birazda Senin ve Yakin Çevremdeki Kardeşilerimin Yoğun İsrari Yüzünden Satmama Karari Aldim... Araçim Hala İlnadadir 32.500 Yazdim 30.000 Gördü Fakat 32.499 a Düşmem hehe hehe

Tayfun abi sen aracın normal ederini istiyosun zaten ama bi dizel ile benzinlinin satışı aynı değil o yüzden dedim

Feyier

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese çok teşekkür ederim araçtan vazgeçtim Bu Paralar kolay kazanılmıyo ailecek isteğimiz bizi 2 sene felan rahat ettirecek temiz araba bulmak...İstanbulda varsa birkaç ilan felan atarmısınızz buraya......Aldığım arabayı satarkende pek zarar etmek istemem elbette tutulan bir araç alamak istiyorum...Paramızla madara olmak istemiyoruz varsa Araç önerileriniz yardımcı olursanız çok makbule geçer Öncelik SEDAN olmazsa HB'te kabul artık...

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende megane 2 hb almayı planlıyordum. ben bir sey soriyim satarkende rahat satabileceğim megane 2 hangisi ve en full donanımlısı hangisi ?