Megane 2 HB Alınır mı Bakar msıınız?

mobilman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İşin özü km'si düşük boyası 1-2 parçayı geçmeyen dolu bir araç bulmaya çalışın.. Özellikle sunroof, xenon ve hız sabitleyici kıstasınız olsun. Bu üçü olduğu sürece alınması ve satılması çok kısa sürecektir.:) tabi abartı fiyatlar istemedikçe

Samet Aksoy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yuhh fiyata bakk ben bu aracın aynısını 2004 model en fulunu 3 sene once 18,500 almıstım....piyasa ucmus..2 ay oncede sattım 2 gunde satıldı..130 000 de sattım

Samet Aksoy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ayrıca bu arabada bence komple boya var

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane 2 hb kasalarda tutuluyor. hepsinin alıcısı var. Sedan aile aracı olduğu için geniş bagaj nedeniyle tercih ediliyor. Ama ben ve benim gibiler için geniş bagaj fazladan yük. istersem sedan da alabilirdim ama hb daha cok seviyorum. Dışarda gezindiğinizde tonla sedan varken arada özel seri hb bulmak sevindirik olmaya yetiyor. Km'nin ve boyanın türk milleti için önemli olduğu bu zamanda kesinlikle boyası az ve km düşük araç bulmak önemli.. Zaten böyle bir araç bulduğunuzda piyasanın çok daha üstünde para veriyorsunuz çünkü bulamıyorsunuz.
Söylediklerin Denizli piyasası için malesef geçerli değil. Çok temiz ilk sahibimden hb megane lar hala satılmadı. Tutulmadığını bilmediğim için çoğuna baktım. Sonra öğrenince sedan aradım. Sedan kullandığıma bakmayın bende hb tutkunuyum. Mecbur piyasaya ayak uydurdum. Ama bu devasa bagajda hiç fena değil hani :)

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fotoğraflardan gördüğün kadarıyla araca göre sol far değişmiş, sağ far soluklaşmış ama sol far pırıl pırıl belliki yeni takılmış;)

mobilman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Söylediklerin Denizli piyasası için malesef geçerli değil. Çok temiz ilk sahibimden hb megane lar hala satılmadı. Tutulmadığını bilmediğim için çoğuna baktım. Sonra öğrenince sedan aradım. Sedan kullandığıma bakmayın bende hb tutkunuyum. Mecbur piyasaya ayak uydurdum. Ama bu devasa bagajda hiç fena değil hani :)

:) Doğrudur. Anadolu daha çok sever sedan modellerini..

@nebi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hb gibisi var mı :)

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:) Doğrudur. Anadolu daha çok sever sedan modellerini..

clio 2 hb aracın boyasında güneş yanığı var boyalı değil 117000 kmde 2000 model rxt hasar kaydıda yok kazasıda yok sence ne kadar eder abim ?

mobilman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
clio 2 hb aracın boyasında güneş yanığı var boyalı değil 117000 kmde 2000 model rxt hasar kaydıda yok kazasıda yok sence ne kadar eder abim ?

Piyasasını bilmiyorum ama kritik noktalar var. birincisi 1.4 16v mi? 2. si sunroof var mı? 3. otomatik mi?
2001 1.4 16V sunrooflu 4 parça boyalı 165bin de sunroof yol bilgilsayarı olan arabayı geçen sene 14.500tl satmıştık. şimdi 16bini vardır

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Piyasasını bilmiyorum ama kritik noktalar var. birincisi 1.4 16v mi? 2. si sunroof var mı? 3. otomatik mi?
2001 1.4 16V sunrooflu 4 parça boyalı 165bin de sunroof yol bilgilsayarı olan arabayı geçen sene 14.500tl satmıştık. şimdi 16bini vardır

1.6 / sunroof yok / manuel / abim