Megane 2 iç kapı kolu soyulanlar buraya

makrop

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkeze merhabalar..
Benimde aracımda sizlerin karşılaştığı soyulma problemleri var şimdi mail yollıcam ama ben neziroğlundan almıştım oraya mail atıcam..
Aracınızın modeliyle ilgili bir soru soruyorlarmı benim aracım 2006 model megane 2, garanti kapsamında olması gereklimi, aracımın garantisi bittide..

mustang1965

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkeze merhabalar..
Benimde aracımda sizlerin karşılaştığı soyulma problemleri var şimdi mail yollıcam ama ben neziroğlundan almıştım oraya mail atıcam..
Aracınızın modeliyle ilgili bir soru soruyorlarmı benim aracım 2006 model megane 2, garanti kapsamında olması gereklimi, aracımın garantisi bittide..
garanti kapsamında olması gerekmiyor.tolga arkadaşımızın gönderdiği 'Renault-bize ulaşın' kısmından atarsan mail daha iii olur çünkü orada hangi servisle görüştüğün model km her şeyi yazıyorsun zaten onlar sana dönüyor.

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
yolladığım mesaj sonrası cevap :)

Sayın İhsan Sabri Dönmez;

Satış sonrası ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili yöneltmiş olduğunuz sorularınıza, servis uzmanlığı kapsamında yanıt verilmesi gerekmektedir, bu doğrultuda başvuru konunuzla ilgili olarak yetkili bir Renault servisine danışmanızı tavsiye ederiz.

Renault satış sonrası hizmet ağı ile hizmetinizde olduğumuzu belirtir, yetkili servislerimize başvurunuz sonrası aldığınız bilgi ve hizmet yeterli olmadığı takdirde her zaman bize başvurabileceğinizi belirtmek isteriz.

Saygılarımızla,

RENAULT MAİS A.Ş.
Müşteri Hizmetleri

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bana da böyle bir dönüş yapıldı???

izmiirlee

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar ben sorunu kökten çözdüm benim araç pert :)

makrop

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim mustang ...

tlghsn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
4446622 yi aradım bilgilerimi aldılar ve aynı gün dönüş yaptılar servis bakımını sordu ben yeni aldım bu aracı daha yeni plakada çıkmıyo servis bakımı ne yapmam gerek arkadaşlar

umitcalisici

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu hizmet sıfır araçlar için mi geçerli yoksa benimki gibi 2005 model bir aracada aynı hizmeti uygularlarmı ?

Megane-FU*

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
eski yararlı konuların güncellenmesi ..

bogazyargiclari

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende yeni aldım 2007 megane hb2 cok olmasada soyulmalar var mail attım bakalım belki tutar ..