Megane 2 iç kapı kolu soyulanlar buraya

Police

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu yorumları okuduktan sonra bende Renault servisine gittim, orada bulunan Müşteri temsilcisi ile görüştüm, kendisine iç kapı kollarının soyulduğunu bunu maise mail atmamız durumunda değiştirildiğini vs anlattım, görevli aracımın servis kayıtlarını inceledi ve aracımın ruhsatınının fotokopisini aldı, ertesi günü beni telefonla aradı, aracımın ön iki iç kapı kollarının değiştirileceğini ve işçilik dahil ücret almayacaklarını söylediler, ellerinde parca olmadığından sipariş ettiklerini bir kaç güne kadar değiştireceklerini söylediler. (2004 Megane II 1.6 16 v)
aracın bakımları düzenli olarak serviste yapılmışsa bir sorun çıkmıyor. Teşekkürler Mais

Son düzenleme:

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu yorumları okuduktan sonra bende Renault servisine gittim, orada bulunan Müşteri temsilcisi ile görüştüm, kendisine iç kapı kollarının soyulduğunu bunu maise mail atmamız durumunda değiştirildiğini vs anlattım, görevli aracımın servis kayıtlarını inceledi ve aracımın ruhsatınının fotokopisini aldı, ertesi günü beni telefonla aradı, aracımın ön iki iç kapı kollarının değiştirileceğini ve işçilik dahil ücret almayacaklarını söylediler, ellerinde parca olmadığından sipariş ettiklerini bir kaç güne kadar değiştireceklerini söylediler. (2004 Megane II 1.6 16 v)
aracın bakımları düzenli olarak serviste yapılmışsa bir sorun çıkmıyor. Teşekkürler Mais
Hoşgeldiniz, forumunda faydası oldu sanırım...:)

cagataysevki

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaslar 2008 aracinda kapi kollarini ucretsiz degisiyormu bilginiz varmi ??

scil

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim 2004 model megane II Servis bakımları yapılmadığından değiştirmediler,Şikayet yazdım email attım malesef olmadı.Meganların Kronik Bir Hastalığı tabi Renault'unda Çaresi yok ..

bedrana34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende mail attım bakalım nasıl bir geri dünüş olacak

ozi28

Özkan ŞEN ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim aracında kapı kolları soyuldu servisede bir kere gittim oda geçen sene ondan sonrada hiç gitmedim değiştirirlermi acaba

bedrana34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mail attım 3 gün içerisinde çözüldü ve sıfır kapı kolları ile değiştirildi...faturasını bile verdiler helal valla.teşekürler mais

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Aracın bakımlarını yetkili servislerde yaptırmanın faydaları bu tarz işlemlerde ortaya çıkıyor...:eyv

Chucky

Çağatay KOCAKUŞAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merzifon mu abi neredesin sen ben merzifonda okuyorum :D

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim herhangi bi soyulma yok suan kapı kollarında veya diger yerlerinde ama olursa bende mail atıp ücetsiz değiştirme talebinde bulundurucagım :eyv