Megane 2 Kumandadan Katlanir Ayna ??

M.Cemal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla bende çok iyi birşekilde aldım senden gazı. Sanırım yapıcam aracımıda yeni aldım ve ilk arabam zaten bir heves herşeyi yapıyorum bunuda deniyeceğim.. :)
Paylaşımların ve verdiğin bildilendirmeler için teşekkürler Bytyfn :)

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla bende çok iyi birşekilde aldım senden gazı. Sanırım yapıcam aracımıda yeni aldım ve ilk arabam zaten bir heves herşeyi yapıyorum bunuda deniyeceğim.. :)
Paylaşımların ve verdiğin bildilendirmeler için teşekkürler Bytyfn :)

.Rica Ederim Ne Demek , Kesinlikle Yaptirin Derim , Gercekten Çok Farkli Oluyor :eyv :eyv

pilot.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeş bu resimdeki araç ve tesisat ben eklemiştim neyse bu konuyu bende çok araştırdım ve bu yazdıgım şemada oldugu gibi işlevini yapıyor 4 senedir sorunsuz kullanıyorum ve aynaların altınada led eşik aydınlatma sisteminide ilave yaptım..

video http://www.youtube.com/watch?v=eha7DQrFPIY

Son düzenleme:

pilot.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
onunda caresi var araç çalışdıgında yani ana kontak açıldıgında modüle artı baglantı kablosu var ona + akım verilirse aynalar kapanmaz araç çalışdıgında hareket etdikten sonra kapılar kilitlensede aynalar kapamaz

pilot.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tetiklemeyi bulmak kolay değil debriyaj pedalinin hemen solunda döşemenin altindan tesisat kablosu geçiyor kontrol lambasiyla kumandadan çift basarak kilitleme artisini bulman lazim

konuya bende yorum yapmak istedim bahsedilen olAyı ben yaptım bu çift tıklama olayını sistemi karışık yani arabnın beyniyle alakalı yazılımsal çünkü tek kablodan çok kısa ve düşük akımda tetiklemeler için sinyal gidiyor birde tek kablodan açarken artı kapatırken eksi olarak dönüşümlü akım gidiyor tetik kabloarı sol kapı yönünde kaput açma kolunun ordan ulaşa bilirsiniz 1 sn lik bir akım olur açma kapmalarda

onercengiz1968@gmail.com

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende megane 2 ye kumandadan katlanan ayna yaptırmak istiyorum ama İstanbul anadolu yakasında biri yapıyormuş garantili ama benim gitme şansım yok izmirde elekrikli aynaya Dönüşüm yapan usta aranıyor geceden beri arıyorum