Megane 2 Kumandadan Katlanir Ayna ??

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tayfun bey elektrikçiniz ısparta'da mı?

Evet Elektrikçim İspartada :eyv

Yorumlarınız için tsk ederım araca gercekten ayrı bır hava katıyor bu ozellık , arac hareket halındeykende içerde 4 lü acma düğmesinin ordaki kapı kilitleme tusuna bastıgınızda arac hareket halinde olsada olmasada aynalar katlanıyor arkadaslar , ben otomotik kilitlenmeyi iptal ettim bu sekilde kullanıyorum :eyv :eyv

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yaptıralı 1 ay olmuş nerdeyse daha yenı gordum hehe hehe hehe

hayırlı uğurlu olsun tayfunum :)

kalipso

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kaça mal oldu?

ironarm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gerçekten güzel olmuş ama ben yeptırmaya korkarım (megane dan çok ağzı yanan biri olarak) ben mecbur olmazsam içerden bile kapatmıyorum çünkü çok kullanmaya başlarsam mutlaka bozulur diye düşünüyorum :D (neden böyle bir düşünceye kapıldıysam ?) yine de güzel olmuş

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yaptıralı 1 ay olmuş nerdeyse daha yenı gordum hehe hehe hehe

hayırlı uğurlu olsun tayfunum :)

Tskler Baskan :eyv :eyv

Toplamda Aldiğim Malzemeler Verdiğim İşcilik Falan 155.00 TL Tuttu.. :eyv :eyv

gerçekten güzel olmuş ama ben yeptırmaya korkarım (megane dan çok ağzı yanan biri olarak) ben mecbur olmazsam içerden bile kapatmıyorum çünkü çok kullanmaya başlarsam mutlaka bozulur diye düşünüyorum :D (neden böyle bir düşünceye kapıldıysam ?) yine de güzel olmuş

Böyle Bir Korkunuz Olmasin Bence :) :) , Birsey Oldudami Böyle Bir Şeye Kapildiniz ? Yoksa Orjinallik Açisindanmi ?

ironarm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
orjinal sevdiğim doğru ama içeriden aynayı kontrol ederken sağ aynanın içindeki motorun dişlisi kırıldı onu değiştirdiğimde park sensörü kapandı baktım geri vites müşürü gitmiş onu değiştirdim klape motoru gitti genel aksamı da plastik olunca gerçekten pek dokunmak istemiyorum sağına soluna :D (diyorum ama sökmediğim yeri kalmadı) en son 4 kapıya kompenant, bagaja anfi içeriye de teyp bağladım (woofer sız) elektrik kablolarını sol ses kablolarını da sağdan çektiğim için gerçekten baya bi yerini söktüm.

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
orjinal sevdiğim doğru ama içeriden aynayı kontrol ederken sağ aynanın içindeki motorun dişlisi kırıldı onu değiştirdiğimde park sensörü kapandı baktım geri vites müşürü gitmiş onu değiştirdim klape motoru gitti genel aksamı da plastik olunca gerçekten pek dokunmak istemiyorum sağına soluna :D (diyorum ama sökmediğim yeri kalmadı) en son 4 kapıya kompenant, bagaja anfi içeriye de teyp bağladım (woofer sız) elektrik kablolarını sol ses kablolarını da sağdan çektiğim için gerçekten baya bi yerini söktüm.

:bravo :bravo Baya Kurcalamişsiniz Zaten Araçi hehe hehe

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
otomatik kilidi iptal etmek iyi değil bence ben arabayı çalıştırdıktan sonra önce kapıları kilitlerim. günümüz türkiyesini düşünürseniz güvenli değil.

16_MEGANE_16

Selçuk ÇÖRTEN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tayfun kardeşim hayırlı olsun bende müsait olunca yapıcam ama iş güçten vakit yok.