Megane 2 Kumandadan Katlanir Ayna ??

sturk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tabi ki bulmak kolay olmadığını bildiğim için size sordum biraz kolaya kaçmak istedim

LucaS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anca dediğim şekilde bulabilirsiniz

M3T0

Metin GÖKDELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ayna konusu varken araya sıkıştırayim :) aynaları açtığımda sağ ayna durması gereken yerde durmuyor sona kadar yapışıyor sebebi nedir acaba tamiri mümkünmü ?

LucaS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu aynalarin içi plastik dişlidir ayni sorun bende de var di dugmeden AC kapa AC kapa yaparak düzeldi bi kaç kez elle duzeltmeden sonra kendine gelir iste otomatik ayna kapatmada burada isini yapiyor otomatik kapandigi için millet gecerken takmayim diye gelip aynani kurcalamiyor her kurcalama dişli atlamasina asinma veya kirilmasina 1 adim demek arkadasim sana tavsiyem aracindan her inişinde aynalarini kapat

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu aynalarin içi plastik dişlidir ayni sorun bende de var di dugmeden AC kapa AC kapa yaparak düzeldi bi kaç kez elle duzeltmeden sonra kendine gelir iste otomatik ayna kapatmada burada isini yapiyor otomatik kapandigi için millet gecerken takmayim diye gelip aynani kurcalamiyor her kurcalama dişli atlamasina asinma veya kirilmasina 1 adim demek arkadasim sana tavsiyem aracindan her inişinde aynalarini kapat

Evet Katiliyorum Size Ben Sadece Aynami Şaka Maksatli Kapatti Diye Arkadaşimla Kavga Ettim ve Her İnişimde Kisada Uzun Sürelide Olsa Kapatirim.. :eyv :eyv

Elektirikçime Gidemedim Bir Türlü Gidebilsem Kumandaya Aldiricam Hemen Katlanir Aynayida O Zaman Daha İyi Olucak :eyv

efsanea_06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet Katiliyorum Size Ben Sadece Aynami Şaka Maksatli Kapatti Diye Arkadaşimla Kavga Ettim ve Her İnişimde Kisada Uzun Sürelide Olsa Kapatirim.. :eyv :eyv

Elektirikçime Gidemedim Bir Türlü Gidebilsem Kumandaya Aldiricam Hemen Katlanir Aynayida O Zaman Daha İyi Olucak :eyv
aynanın elle kapatılmasında sıkıntı olmaz arkadaşınızın kalbini boş yere kırmışsınız :) yeter ki ayna ters katlanıp içindeki plastik dişli kırılmasın.kırıldığı zaman ayna olması gereken yerde durmayıp sonuna kadar açılır bunun için tornacıda kırılan dişli yaptırılabilir.

M3T0

Metin GÖKDELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynanın elle kapatılmasında sıkıntı olmaz arkadaşınızın kalbini boş yere kırmışsınız :) yeter ki ayna ters katlanıp içindeki plastik dişli kırılmasın.kırıldığı zaman ayna olması gereken yerde durmayıp sonuna kadar açılır bunun için tornacıda kırılan dişli yaptırılabilir.

benim dişli gitti ozaman :) çıkmasına 150 tl vermiştim diğer aynanın bu tornada yapılanlara örnek varmı acaba ?

efsanea_06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim dişli gitti ozaman :) çıkmasına 150 tl vermiştim diğer aynanın bu tornada yapılanlara örnek varmı acaba ?
yaptıranlar vardır ama resim ekleyen olmadı.dişliyi söküp tornacıya yaptırın çok bir şey tutmaz

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar Dun Vitez Topuzunu Taktırmak İçin Gittiğim Elektrikçime Daha Onceden Bahsettiğim Katlanır Ayna Calışmasina Artık Baslayalım Dedik ve Sıvadık Kolları ve Sonuç Bizim İçin Çok İyi Oldu Asagıda Sizler İçin Çektiğim Video Bulunmaktadır..

Gerekli Malzemeler : 2 adet cam modülü , 4 adet role

Yapilan İşlem : Katlanır ayna kablo uclarını bulup çapraz akım ile ters çalişmasini sagladik .. Çok zahmetli oldu ama değdi uğraşa .. :eyv