Megane 2 Sedan 5cm Fk Yay

memo_16

Bilgi Girilmemiş
öncelik jant olsun bence sonra amerikan park, spor hava filtresi vs güzel şeyler yapılabilir :D basıklığa gelirsek, fenaaaaa :D :eyv

OmerYaman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Önerileriniz icin tesekkurler, jant takimini yazin almayi dusunuyorum citalari karbon kaplatsam siritirmi acaba

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

maccoder

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir şey sormak istiyorum bende de 5cm fk yay vardı 1.6 HB aracıma taktım ancak kasisler geçerken veya bozuk yolda ön taraftan takur tukur ses yaptı metal sesi bende birşey olur diye sökmüştüm acaba sizde bu tarz bir ses var mı?

OmerYaman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir şey sormak istiyorum bende de 5cm fk yay vardı 1.6 HB aracıma taktım ancak kasisler geçerken veya bozuk yolda ön taraftan takur tukur ses yaptı metal sesi bende birşey olur diye sökmüştüm acaba sizde bu tarz bir ses var mı?

Evet bendende ses geliyor, gosterdim usta on taraf takozlarin ustune oturmus yaylar bosta dedi bana, ama tam bilmiyorum yine kutur kutur ses geliyor

ubuntu53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benım sahsı fıkrım cıtalarını boyat aracla aynı renge amerıkan park sıstemı uygula farlarına ve camurluk sınyallerıne bır lip ve arka cam ustune abartısız bı spoiler sade ve şık bir görüntü elde edersin

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok Güzel Olmuş, İlk Olarak Güzel Bir Jant İle İşe Başlamak Gerek :eyv

Melih OZLEM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
5 cme göre ciddi iyi düşmüş. Maşallah kazasız belasız.