Megane 2 Sedan 5cm Fk Yay

OmerYaman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bi usta onerdiler, haftasonu ona gostericem yaylari taktiktan sonra gelen sesi, eger agriza giderilirse sizlerle paylasirim arkadaslar :)

OmerYaman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Amerikan park aldim 5 dk once :) Akşam takicam onlarida montaji kolaymiş, daha iyi bir gorunum verir :)

Sühacan

Süha TUTSOY, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun basıklığı muhteşem olmuş. Çok tatlı duruyor. Cam rüzgarlıkları hoş duruyor bence. Çıta ve kapı kolları da araç rengine boyanırsa çok güzel olur. Ayrıca lip ve bagaj üstü ince spoiler da güzel bir görünüm katar.. Maşallah Allah kaza bela vermesin size bağışlasın.. :)

serkanaygün

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkes araç rengine boyamanı tavsiye etmiş çıtaları, ben de farklı bir görüş olması adına piano black öneriyorum. Üzerindeki jantlar ile birlikte uyumlu olacaktır. Eğer değişikliğe tekrar giderim diye düşünüyorsanız da folyo kaplama yöntemini tercih edebilirsiniz. Belki bijonları farklı renge boyanabilir. Basıklığına da maşallah aracın. Güzel olmuş. Güle güle kullanın.

OmerYaman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Amerikan park takmak ne kadar zormus, baglantisinda birsey yokta farin oraya ulasabilmek icin 2 saat ugrastim on tarafi sokmek zorunda kaldim. Ama çok iyi durdu, ugrastigima degdi :)

nezix

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aile arabası olmasa aynen kafamdaki sistem 5cm basık...çok sexsi olmuş

rosenberq

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah guncel resimlerini bekliyorum